Neįgaliesiems

K. Urbaitis: apie „Bangos“ reikšmę Gargždams ir kovas tarptautinėse varžybose

„Optibet A lygoje“ sunku rasti žaidėjų, kurie tiek daug laiko praleistų savo gimtojo miesto ekipoje, vienas tokių – Gargždų „Bangos“ simbolis Karolis Urbaitis.

Gargždiškis „Bangos“ garbę gina jau 14-ąjį sezoną ir yra vienas iš klubo simbolių.

„Miestui tai tikrai didelis pasiekimas. Mūsų miestelis nedidelis – galime suteikti galimybę pamatyti aukšto lygio Lietuvos futbolą. Ne tik miestelio, bet ir daugumos vaikų svajonės, kurie treniruojasi ir bando pasiekti aukštumas žaisdami už „Bangos“ klubą.

Atėjau žaisti 15 metų ir mačiau daug gerų futbolininkų. Tada buvo jaunimo ir kai kurie likę iki dabar. „Banga“ vis kilo ir kilo ir dabar esame tikrai gero lygio klubas“, – pasakojo 30-metis saugas.

Su Gargždų klubu K. Urbaitis dalyvavo ir dvikovose tarptautiniame fronte – tiek su Agdamo „Qarabag“, tiek su „Sligo Rovers“ klubais.

„Pirmas rungtynes tikrai atsimenu. Kaip čia neatsiminsi, kai buvo pilnas stadionas. Jos nepasisekė, po to atsirado antras šansas – turėjome daugiau galimybių praeiti etapą, bet nepavyko“, – istorinį susitikimą su Azerbaidžano ekipa prisiminė „Bangos“ atstovas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje – K. Urbaičio mintys apie Gargždus ir gimtojo miesto ekipą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS