Neįgaliesiems

Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Kaseliai

Gruodžio 21-ąją surengtas tradicinis LMFA kalėdinis šeimų turnyras, kuriame susirungė 12 komandų, tarp kurių netrūko žinomų futbolo pavardžių.

Varžybos prasidėjo nuo grupių etapo Šventupėje ir Ukmergėje. A grupėje žaidė Kaseliai (Ukmergė, Anglija), Davidoniai (Kaunas), Cibulskai (Jonava), B grupėje – Ališauskai (Ukmergė, Švedija), Ivanovai (Ukmergė), Vitkauskai (Trakai), C grupėje žaidė Buzevičiai (Kaunas), Gudelevičiai (Naujoji Akmenė), Skominai (Ukmergė), D grupėje – Viktoravičiai (Šiauliai), Kartašovai (Ukmergė), Toropovai (Ukmergė).

Po grupių etapo buvo žaidžiami ketvirtfinaliai ir rungtynės dėl galutinių vietų. Pirmajame pusfinalyje Kaseliai 4:0 nugalėjo Buzevičius, o antrajame Viktoravičiai 4:3 įveikė Vitkauskus.

Bronzos medalius iškovojo Buzevičių šeima, kuri 7:5 nugalėjo Vitkauskus. Finale susirungė Kaselių ir Viktoravičių šeimos, o dvikovą 5:3 laimėjo Kaseliai. 

Komandos iš turnyro išsivežė ne tik puikią nuotaiką, bet ir įvairius prizus, medalius, diplomus ir suvenyrus. LR Seimo narys Juozas Varžgalys įsteigė prizą geriausiai pasirodžiusiai Ukmergės r. savivaldybės šeimai ir jis atiteko Kaseliams.

Turnyro pagrindiniai remėjai – Lietuvos futbolo federacija, UAB „V. Butkevičius ir kompanija“, Ukmergės rajono savivaldybė.

Remėjai – AB „Rokiškio sūris“ filialas „Ukmergės pieninė“, Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“, UAB „Boslita ir Ko“, UAB „Baltukmės statyba“, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas.

Geriausi komandų žaidėjai

Kaselių šeima: Greta Lukjančukė ir Simas Dirsė.

Viktoravičių šeima: Raminta Peskovė ir Andrius Viktoravičius

Buzevičių šeima: Deimantė Kontramavičiūtė ir Andrius Buzevičius

Vitkauskų šeima: Eva Lukaševič ir Titas Vitkauskas

Ališauskų šeima: Sonata Vanagaitė ir Romanas Lazdauskas

Cibulskų šeima: Giedrė Cibulskaitė ir Dalius Cibulskas

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS