Neįgaliesiems

Kalnų parke atidarytas renovuotas Lietuvos policijos stadionas

Kalnų parke prieš keletą dienų oficialiai atidarytas modernizuotas Lietuvos policijos stadionas.

Atidarymo metu kalbėję svečiai džiaugėsi, kad policija ir vilniečiai turės puikų stadioną, kuriame galės sportuoti ne tik statutiniai pareigūnai, bet jis bus atviras ir visuomenei.

Simboliška, kad vieni pirmųjų naudotis stadionu galės vaikų sporto klubų auklėtiniai ir tokiu būdu bus vykdomas prevencinis darbas mažinant nusikalstamumą ir nusižengimus vaikų ir jaunimo tarpe.

„Esu įsitikinęs, kad šis stadionas tenkins ne tik Lietuvos policijos, bet ir futbolo klubų, akademijų poreikius treniruotis ir žaisti rungtynes.
Noriu padėkoti Lietuvos policijai, Lietuvos policijos generaliniam komisarui, kad jiems pavyko šiam stadionui suteikti naujos gyvybės ir jis vėl atliks savo pareigą ir priims futbolo bendruomenę bei prisidės prie Lietuvos futbolo augimo ir vystymo.
Labai viliuosi, kad tuo futbolo infrastruktūros plėtra sostinėje nesustos ir atidarysime dar ne vieną bendruomenės poreikius atliepsiantį stadioną“, – kalbėjo atidarymo ceremonijoje dalyvavęs LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla džiaugėsi, kad pavyko išpildyti svajonę turėti naują ir modernų stadioną.

„Dėkoju visiems, kurie patikėjo šia idėja, įdėjo daug darbo ir pastangų, kad šiandien turėtume tokį rezultatą. Linkiu, kad stadionas nuolat būtų gyvas, kad jame savo vietą rastų ne tik pareigūnai, bet ir miestiečiai bei jų atžalos“, – sakė jis.

Pirmąsias rungtynes atnaujintame stadione sužaidė Lietuvos policijos rinktinė ir FK „Prelegentai“.

Lietuvos policijos informacija ir nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS