Neįgaliesiems

Kamuolio žongliravimo konkursas apsilankė Želsvos progimnazijoje

Kovo 15 dieną  Želsvos progimnazijoje įvyko 22-asis kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ etapas, į kurį įsitraukė berniukai ir mergaitės iš penktų, šeštų, septintų ir aštuntų klasių.

Mokiniams susipažinus su kamuolio žongliravimo konkurso taisyklėmis, fizinio ugdymo mokytojas Ovidijus Valinčius, motyvuodamas visus mokinius aktyviai išbandyti šią individualią fizinę veiklą, pademonstravo savo kamuolio žongliravimo įgūdžius.

Po puikaus mokytojo pasirodymo tik vienas moksleivis aplenkė savo mokytoją. Tai – Normantas Dumčius, kuris kartu su Egle Bučinskaite pateko į finalinį etapą.

„Labai džiaugiuosi, kad šios idėjos dėka neužmirštamos ir mažos užmiesčio mokyklos. Tai puiki galimybė mokiniams išbandyti save ir prisiliesti prie šio žaidimo neįprastai.

Tokios iniciatyvos sukuria galimybę pakeisti požiūrį į mokyklą, atneša naujų vėjų, tad linkiu ir toliau sėkmingai tuo dalintis su jaunimu“, – mintimis po renginio dalinosi karjeros specialistė Kristina Litvaitienė.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS