Neįgaliesiems

Kamuolio žongliravimo konkursas atkeliavo į Gelgaudiškio įstaigas

Vasario 10 dieną Gelgaudiškio  „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre ir Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje įvyko ketvirtasis ir penktasis kamuolio žongliravimo etapai „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“.

Ketvirtas etapas įvyko Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre, kuriame dalyvavo moksleiviai, turintys specialių poreikių. Kūno kultūros mokytojos  Sidonos Mikštienės entuziastingas užsidegimas įtraukė į konkursą gausų moksleivių būrį, kurie su šypsenomis treniravosi ir ruošėsi jam.

Jaukioje salėje visi susirinkę vieni kitus nuoširdžiai palaikė, kaip viena didelė šeima, o tai motyvavo kiekvieną žengusį žongliruoti kamuolį.  Geriausiai šiame etape pasirodė Eva Bražinskaitė, Karolis Vyšniauskas, Viktorija Šliaužytė ir Paulius Baranauskas.

Šios įstaigos laikinai einanti direktorės pareigas Genė Žilinskienė džiaugėsi dėl visų, išmėginusių save šiame konkurse, palinkėjo aktyviai treniruotis ir mėgautis tuo ką daro, nes kiekvienas žaidimas teikia puikias emocijas.

Sekantis etapas įvyko Gelgaudiškio pagrindinėje mokykloje, kurioje moksleiviai savaitgalį pasitiko žongliruodami kamuolį. Kūno kultūros mokytojas Žydrūnas Antanaitis ir futbolo treneris Robertas Beniulis džiaugiasi, kad vaikai gali išmėginti save individualioje futbolo rungtyje.

Tai ne tik skatina fizinį aktyvumą, bet ir suteikia galimybę vaikams parodyti savo individualius gebėjimus su futbolo kamuoliu. Berniukų tarpe nepralenkiamas buvo Edvinas Meškus, o tarp mergaičių Ugnė Veličkaitė ir Diana Besleniejeva.

Kamuolio žongliravimo konkurso finalas numatomas gegužės mėnesį, todėl visi dalyviai, patekę į finalą, turi nemažai laiko treniruotis ir ruoštis jam.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS