Neįgaliesiems

Kamuolio žongliravimo konkursas atkeliavo į Vilkaviškio rajoną

Kovo 7 dieną Kazimiero Baršausko mokykloje–daugiafunkciame centre ir  Keturvalakių skyriuje įvyko kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ septynioliktas ir aštuonioliktas etapai, kuriuose dalyvavo ne tik 5–8 klasių mokiniai, bet ir pradinukai, kurie mielai norėjo išbandyti savo jėgas žongliruojant kamuolį.

„Kamuolio žongliravimas aktyviai įtraukė mūsų mokyklos mokinius. Šis konkursas – puiki idėja, kuri motyvuoja mokinius ruoštis individualiai, o tai skatina fizinį aktyvumą ne tik mokykloje, bet ir namuose“, – savo mintimis dalinosi fizinio ugdymo mokytojas Povilas Melnykas.

Keturvalakių skyriuje tarp berniukų geriausiai pasirodė šeštos klasės mokinys Joris Augulevičius, o tarp mergaičių trečiokė Smiltė Maučeckaitė, kurie pateko į finalinį konkurso etapą.

Aštuonioliktas etapas įvyko Kazimiero Baršausko mokykloje – daugiafunkciame centre, kuriame prireikė ne vieno bandymo, jog paaiškėtų, kas keliaus į finalinį etapą. Keturi mokiniai surinko vienodą taškų skaičių, tad papildomame bandyme geriausiai pasirodė Augustas Miliauskas. Mergaičių tarpe daugiausiai kartų kamuolį išmušinėjo Emilija Stankevičiūtė.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS