Neįgaliesiems

Kamuolio žongliravimo konkursas keliavo po Vilkaviškio rajoną

Kovo 16 dieną kamuolio žongliravimo konkursas „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ keliavo po Vilkaviškio rajoną ir aplankė keturias įstaigas iš Bartninkų, Alvito, Šiaudiniškių ir Gudkaimio.

Dvidešimt trečias kamuolio žongliravimo etapas įvyko Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus skyriuje, kuriame mokiniai su dideliu nekantrumu laukė, kada galės išbandyti savo jėgas žongliruojant kamuolį.

„Mokiniams didžiausiu konkurso iššūkiu tapo pirmo dydžio futbolo kamuolys, tačiau su kiekvienu bandymu žongliruoti kamuolį vaikai parodė, jog jiems nėra nieko neįmanoma“, – po konkurso dalinosi įspūdžiais informacinių technologijų mokytojas Egidijus Čivinskas.

Bartninkų Jono Basanavičiaus skyriuje geriausiai pasirodė Ugnė Damidavičiūtė ir Tautvydas Pužas.

Iš Bartninkų konkursas persikėlė į Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro – Alvito skyrių, kuriame fizinio ugdymo mokytojas Povilas Melnykas kartu su mokiniais sporto salėje treniravosi žongliruodami kamuolį pėdomis, keliais ir galva. Tarp berniukų pirmąją vietą užėmė Kevinas Ravinis , tarp mergaičių – Liepa Marazaitė.

Priešpaskutinis kamuolio žongliravimo konkurso etapas Vilkaviškio rajone įvyko Gudkaimio vaikų dienos centre „Atžala“.

„Po pamokų vaikai susirinkę į vaiko dienos centrą džiaugėsi, jog turi galimybę save išbandyti individualioje futbolo rungtyje. Mūsų įstaigos vaikai yra kūrybiški, drąsūs, motyvuoti, todėl noras priimti naujus iššūkius jiems nėra naujas, jie visada tai daro su dideliu užsidegimu. Džiaugiuosi, kad visi vaikai priėmė šį iššūkį, o Aušrinė Busilaitė su Matu Maknavičiumi keliaus į finalinį etapą“,  – mintimis apie konkursą dalinosi socialinė pedagogė Edita Botyrienė.

Kelionę po Vilkaviškio rajoną užbaigė Šiaudiniškių VDC „Išgirskime kaimo vaiką“ vaikai, kurie laukė kada galės susipažinti ir išbandyti kamuolio žongliravimą. Mokytoja Aneta Čižauskienė kartu su savanore Sigita Kiveriene įtraukė visus vaikus į šią fiziškai aktyvią veiklą. Išbandžius visiems vaikams savo jėgas kamuolio žongliravimo konkurse, paaiškėjo, jog finalą pateko Matas Rudžionis ir Eva Kulbokaitė.

Kovo 17 dieną kamuolio žongliravimas iš Vilkaviškio rajono persikels į Kauno rajoną, Zapyškio pagrindinę mokyklą.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

Futbolo draugai: „Automatikos biuras“, Lietuvos masinio futbolo asociacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS