Neįgaliesiems

Kamuolio žongliravimo konkursas lankėsi Ramygalos ir Kėdainių mokyklose

Kovo 9 dieną kamuolio žongliravimo konkursą „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ pasitiko Ramygalos gimnazijos ir Kėdainių „Spindulio“ mokyklos mokiniai. Iki šiol konkurso kelionė po įstaigas įtraukė apie 800 mokinių, kurie turėjo galimybę išbandyti jėgas žongliruojant futbolo kamuolį.

Pirmą kartą kamuolio žongliravimo konkursas apsilankė Aukštaitijoje – Ramygalos gimnazijoje, kurioje dirba entuziazmu trykštantis fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas.

„Mūsų mokyklos mokiniai yra aktyvūs įvairiose sportinėse veiklose, dalyvaujame futbolo žaidynėse, diskgolfo varžybose, organizuojame įvairius sporto renginius, todėl kiekviena nauja ir įdomi veikla suteikia mokinius išbandyti kažką naujo, o tai skatina vaikų motyvaciją.

Ne išimtis mūsų mokiniams ir šis kamuolio žongliravimo konkursas, paskatinęs vaikus su dideliu smalsumu jame sudalyvauti“, – džiaugėsi savo mokiniais fizinio ugdymo mokytojas Egidijus Marozas.

Dvidešimtajame kamuolio žongliravimo etape geriausiai pasirodė Aurimas Kontrimas ir Ieva Saframovaitė, kurie geriausiai pasirodė tarp visų dalyvavusių penktų, šeštų, septintų ir aštuntų klasių mokinių.

Kamuolio žongliravimo konkursas iš Ramygalos atkeliavo į Kėdainių „Spindulio“ mokyklą, kurioje jau mokiniai treniravosi sporto salėje.

Šio konkurso mokiniai laukė su nekantrumu, todėl smagu matyti, kai juos motyvuoja naujos veiklos. Mokinių motyvacija ir noras dalyvauti fizinėse veiklose yra puikus pavyzdys vieni kitiems – pasakojo fizinio ugdymo mokytojas Rytis Šležys.

Kelialapius į pagrindinį kamuolio žongliravimo etapą iškovojo Dinara Kochanauskaitė  ir  Irmantas Ožalas, kurie atstovaus Kėdainių „Spindulio“ mokyklai.

Finalinis etapas įvyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus. Tai bus puiki galimybė vaikams ne tik varžytis kamuolio žongliravimo konkurse, bet ir susipažinti su šio krašto istorija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS