Neįgaliesiems

Kandidatai į rinktinę varžėsi Regionų pirmenybėse

Klaipėdoje surengtos antrosios Lietuvos futbolo federacijos regionų pirmenybės, kuriose varžėsi potencialūs kandidatai į Lietuvos U-17 jaunių rinktinę.

Birželio pradžioje Šiauliuose rinkosi jaunieji futbolininkai U-16 amžiaus grupėje, o antroji panaši stovykla tarp metais vyresniųjų surengta Klaipėdoje.

Turnyre tarpusavyje varžėsi į keturias komandas – Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų – suskirstyti žaidėjai. Geriausiai pirmenybėse sekėsi Vilniaus regiono komandai, kuri laimėjo abejas rungtynes.

„Turnyras puikus, tai gera idėja. Džiaugiuosi, kad LFF ėmėsi pirmą kartą ėmesi tokio projekto – bent kioek dirbu treneriu. Įdomu pasižiūrėti bendrame kontekste – ne klubiniame lygyje, o nacionaliniu mastu – kaip sekasi žaidėjams“, – sakė FA „Žalgirietis“ treneris Dainius Greviškis.

Po rungtynių vyko trenerių diskusija aptariant pasirodymų turinį ir kandidatų vertinimus. Iš viso turnyre apsilankė 12 komandų trenerių iš įvairių regionų.

„Manau, kad žaidėjams iš rajonų galimybė patekti pirmą kartą į tokias rinktines prideda motyvacijos tobulėti, esamiems kandidatams pasitempti, kad jų neaplenkti. Konkurencija – geras dalykas“, – sakė vienas turnyro idėjos autorių, U-17 rinktinės treneris Svajūnas Česnulis.

Geriausiai turnyre pasirodę futbolininkai pakviesti į Lietuvos U-17 rinktinės treniruočių stovyklą Birštone prieš artėjančias Baltijos taurės rungtynes, kurios startuos birželio 29-ąją Suomijoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS