Neįgaliesiems

Kandidatai tapti geriausiu salės futbolininku – dviejų stipriausių šalies klubų atstovai

Justinas Zagurskas, Lukas Sendžikas, Jurijus Jeremejevas – vienas iš jų įsirašys į šalies futbolo istoriją ir bus pripažintas geriausiu 2020–ųjų Lietuvos salės futbolo žaidėju.

Ši nominacija bus įteikta pirmą kartą Lietuvos futbolo istorijoje. Atiduoti savo balsą šioje bei kitose 2020–ųjų Optinet Lietuvos futbolo apdovanojimų nominacijose galite paspaudę čia.

Prasidėjus rinkimams, į geriausiojo vardą šioje nominacijoje pretendavo devyni kandidatai. Antrajame etape dėl nugalėtojų titulo tokių liko trys. Du iš jų atstovauja pajėgiausiam šiuo metu šalies klubui Kauno „Vyčiui“, vienas – pagrindiniams dabartinių Lietuvos čempionų varžovams Jonavos „Vikingams“.

Justinas Zagurskas

Vienas pirmųjų šalies „tikrų“ salės futbolininkų. Dar būdamas labai jaunas J. Zagurskas atsisakė galimybės siekti karjeros didžiajame futbole ir visą save atidavė salei. J. Zagurskas yra tiek daugkartinio šalies čempiono Kauno „Vyčio“, tiek nacionalinės rinktinės kapitonas bei lyderis ir aikštėje, ir už aikštės ribų.

„Apdovanojimą ir pripažinimą visada gauti yra smagu. Tokie dalykai suteikia motyvacijos ir patvirtinimą, kad dirbi gera linkme. Kita vertus, aš esu komandinės sporto šakos atstovas, todėl man asmeniškai svarbiau ir smagiau yra komandiniai rezultatai ir aukščiausios prabos apdovanojimai“, – po patekimo į geriausiųjų trejetuką sakė J.Zagurskas.

Lukas Sendžikas

Dar vienas Kauno „Vyčio“ ir Lietuvos rinktinės atstovas, kurio misija – mušti įvarčius. Tarp L. Sendžiko karjeros pasiekimų yra ir rezultatyviausio A lygos žaidėjo titulas, ir 2020 metų pradžioje keturi pelnyti įvarčiai UEFA Europos salės futbolo čempionato atrankos pirmajame etape.

Įsimintiniausią savo pasirodymą praėjusiais metais L.Sendžikas surengė dvikovoje tarp Lietuvos ir Turkijos. Tuomet iki 28 minutės turkai dar pirmavo, tačiau lietuviai skirtumą sumažino, o pats L.Sendžikas likus šešioms minutėms po gražios atakos rezultatą išlygino, o dar po minutės realizavo ir dešimties metrų baudinį, taip išplėšdamas pergalę Lietuvos rinktinei.

„Visada smagu būti įvertintam ir žinoti, kad darbas treniruotėse nenueina veltui“, – patekimą tarp trijų geriausių komentavo L.Sendžikas.

Jurijus Jeremejevas

Po sėkmingų metų Jonavos „Vikingų“ ekipoje pretendentas į geriausio salės futbolininko titulą J. Jeremejevas išvyko į Vokietijos „Hohenstein-Ernstthal“ klubą, su kuriuo lietuvis tapo šalies čempionu bei užsitikrino rezultatyviausio lygos žaidėjo titulą.

2020 metų pabaigoje J.Jeremejevas sugrįžo į „Vikingus“, su kuriais šiuo metu pirmauja Lietuvos čempionate.

„Patekti tarp trijų geriausių šalies salės futbolininkų yra malonus įverinimas. Tai mane nustebino. Asmeniniai apdovanojimai skatina tobulėti, tačiau komandiniai apdovanojimai man yra kur kas svarbesni“, – komentavo J. Jeremejevas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS