Neįgaliesiems

Karantino metu Lietuvos futbolo atstovai dalinasi savo rutinomis bei rekomendacijomis

Už lango siaučiant pandemijai tikimės, kad futbolo bendruomenė išlaikė pozityvą bei prisijungė prie #AšLiekuNamuose judėjimo.

Kadangi visos veiklos yra sustabdytos, žmonių gyvenime atsirado nemažai laisvo laiko. Nuo šiandienos Lietuvos futbolo atstovai dalinsis savo rekomendacijomis, ką veikti atsiradus laisvam laikui.

Perspektyviausias šalies futbolininkas Paulius Golubickas dalinasi savo kasdiene rutina karantino metu bei rekomenduoja filmą „Unbroken“.

„Noriu rekomenduoti vieną filmą studentams ir suaugusiems. Filmą peržiūrėjau dar prieš pandemiją, tačiau jis labai įsiminė. Filmo pavadinimas „Unbroken“. Filmas moko išlikti stipriu ir ryžtingu, nepasiduoti ir turėti viltį net pačiose sunkiausiose ar gąsdinančiose situacijose.

Prisijungiau prie #AšLiekuNamuoseDėl judėjimo ir kiek įmanoma daugiau laiko praleidžiu namuose. Bendrauju su šeima ir draugais, skaitau naujienas! Laisvalaikio išties daug, kiekviena diena tampa vis nuobodesnė, nes namuose viskas daugiau ar mažiau tas pats, bet stengiuosi pasižiūrėti kažką naujo, paskaityti, be abejo, su draugais pažaidžiame ir kompiuterinius žaidimus.

Kas be ko, sportinę formą visuomet palaikau. Turiu programą, kurią suteikė „HNK Gorica“ vyriausias treneris Valdas Dambrauskas. Tenka pabūti lauke bėgiojant krosus, bet stengiuosi bėgti kur labai mažai arba visai nėra žmonių. Kiekvieną dieną atlieku technikos pratimus namuose su kamuoliu. Dėkoju „Dainavos“ futbolo akademijai, primenant nuostabias technikos treniruotes! Atlieku visų kitų raumenų grupių jėgos pratimus atskiromis dienomis, bet kiekvieną dieną darau pilvo preso pratimus!

Situacija nėra pati geriausia nei vienam iš mūsų, bet su visų mūsų pastangomis mes galim tai nugalėti! Reikia laikytis rekomendacijų ir taisyklių!“, – teigė Paulius Golubickas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS