Neįgaliesiems

Kariškių taurė – versmiškiams

Kariuomenės diena švenčiama lapkričio 23 d., tačiau šiai progai skirtas futbolo turnyras jau praėjo. Kovos vyko “Versmės“ gimnazijos futbolo aikštėje.

Trys komandos: “Versmės“, Žalgirių ir PRC, jėgas išbandė dviem ratais. Pirmi susitikimai vyko lauke, antri susitikimai sporto salėje. Po pirmo turo pirmavo “Versmės“ gimnazijos komanda, ji savo pozicijų neužleido ir po antro turo. Versmiškiai ir tapo futbolo turnyro nugalėtojais, antra vieta džiaugėsi Žalgirių gimnazijos komanda, treti liko PRC futbolininkai.

Visos varžybos vyko kovingai. Vaikinai, kaip ir dera būsimiems kareiviams, kovojo dėl kiekvieno kamuolio, emocijų netrūko. Į uždarymą atvyko garbingų svečių – KASP Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadas plk. leitenantas Aristidas Gerasimavičius, Tauragės Žemaičių apygadros 3-osios rinktinės vadas Laimonas Jurkšaitis, Tauragės apskrities futbolo federacijos atstovė Lina Šetkienė. Jie pasveikino visus turnyro dalyvius, o nugalėtojus apdovanojo įsteigta Kariuomenės taure ir medaliais.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS