Neįgaliesiems

Karjeros rungtynes sužaidęs P. Širvys: „Visa komanda buvo herojai“

Lietuvos vyrų rinktinė šeštadienį išvykoje 2:0 pranoko Bulgarijos rinktinę Europos čempionato atrankos rungtynėse.

Jau šį antradienį Kaune lietuviai susitiks su Vengrijos futbolininkais. Dvikova Dariaus ir Girėno stadione prasidės 21.45 val., bilietus į šį susitikimą įsigyti galite paspaudę čia.

Tuo tarpu šeštadienio rungtynėse abu įvarčius mušęs Pijus Širvys teigė, jog nepaisant gero jo pasirodymo, ši pergalė buvo komandinio darbo nuopelnas.

„Visi šiandien esam herojai, nereikia sureikšminti, tiesiog mano toks mentalitetas – nereikia per daug džiaugtis, kai yra gerai, nereikia pernelyg liūdėti, kai yra blogai. Emocijos geros, laimėjome, bet nesureikšminame to – ruošiamės kitoms rungtynėms.

Komentarai video formatu.

Labai gerai viską perstatė treneriai per pertrauką, varžovai pakeitė formaciją, pradėjo žaisti keturiais gynėjais. Treneriai tiesiog prašė, kad palaikytume kamuolį, nebijotume žaisti, kad mūsų yra vienu daugiau, tikrai rasime laisvą žaidėją. Sakė, kad reikia mėgautis ir žaisti savo žaidimą“, – kalbėjo abiejų įvarčių autorius.

Antrajam P. Širvio įvarčiui rezultatyvų perdavimą atlikęs Justas Lasickas taip pat prisiminė tą epizodą.

„Visa ataka buvo sėkminga: ir Vykinto perdavimas laiku, ir Pijaus įkirtimas. Žaidėme kiek kitokia taktine schema, buvome ne įprasti krašto gynėjai, o vadinamieji „wing-backai“, natūralu, kad buvome aukščiau. Gerai Pijus atsidengė prie antro virpsto, gerą darbą nudirbo Gytis su Fedoru, jie padarė tą nematomą darbą, sutraukė gynėjus, kad Pijus liktų laisvas.

Kartais kamuolys atitenka puolėjams, kartais, kaip šįkart, atiteko Pijui. Gerai, kad pavyko jį pamatyti“, – akcentavo Slovėnijoje rungtyniaujantis futbolininkas.

Jis taip pat pasidžiaugė ir trenerių štabu, kuriam tai buvo pirmoji pergalė šiame cikle.

„Džiugu, visi matome, kiek dirba šitas trenerių kolektyvas, kiek jie įdeda darbo į analizes, kaip mes ruošiamės rungtynėms. Norisi ir mums – žaidėjams – atsidėkoti geru žaidimu. Kai treneriai gerai padaro savo darbą, laimime visi: lengviau žaidėjams, treneriai giriami žiniasklaidoje. Džiugu už trenerius ir tikėkimės, kad tai nėra paskutinė jų pergalė net ir šitame cikle“, – dėstė gynėjas.

Dešinio krašto gynėjas ir pats pasižymėjo įvarčiu, bet po VAR peržiūros jis buvo atšauktas.

„Kai pasakė, kad VAR tikrina epizodą, supratau, kad, ko gero, nebus įvarčio. Arvydas [Novikovas – red.] iš nuošalės judėjo, gal ir nelietė paties kamuolio, bet pablokavo jų žaidėją. Jaučiau, kad įvartis bus atimtas, bet yra, kaip yra. Svarbiausia pergalė, nors skamba ir banaliai. Kas įmuša – tai tik mažos detalės“, – nepergyveno futbolininkas.

Rungtynių dienos video reportažas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS