Neįgaliesiems

„Kas ir kur“: namo grįžę žinomi alytiškiai bei perspektyvūs „Nevėžio“ papildymai

Nors „Optibet A lygos“ sezonas jau startavo, komandos vis dar tęsia komplektacijos darbus. Naujausiame rubrikos „Kas ir kur“ epizode pristatomi svarbiausi čempionato naujokų papildymai bei kitų ekipų naujienos.

Nemažą šurmulį sukėlė „Dainavos“ pranešimas apie dviejų buvusių Lietuvos rinktinės žaidėjų prisijungimą. Prieš metus karjerą nusprendęs baigti, bet šiemet futsal lygoje žibėjęs Vytautas Lukša nusprendė dar sykį pabandyti savo jėgas ir didžiajame futbole – šįkart su gimtojo miesto komanda. V. Lukša „Dainavai“ paskutinį kartą atstovavo prieš 18 metų.

Savo ruožtu kitas alytiškis Deivydas Matulevičius gimtajame mieste apskritai nežaidė. 31 metų puolėjas, būdamas vos šešiolikos, išvyko į Algimanto Breikšto vadovaujamą FC „Vilnių“, vėliau per karjerą pakeitė krūvą komandų ir krūvą šalių, o dabar sugrįžo ten, kur ir pradėjo savo futbolininko kelią. Įgavę žaidybinį ritmą abu futbolininkai gali tapti ryškiomis „Dainavos“ figūromis.

Nemažą darbą tarpsezonyje atliko ir „Dainavą“ pirmajame „Optibet A lygos“ ture nugalėjęs Kėdainių „Nevėžis“. Per paskutines dvi savaites ši ekipa pasipildė ne vienu naujoku.

Tarp jų – ir jaunasis „Žalgirio“ narys Motiejus Burba, kuris sezonui ruošėsi su „Žalgirio“ pagrindine ekipa. Baigiantis pasiruošimo laikotarpiui priimtas sprendimas suteikti galimybę jaunajam žaidėjui įgyti žaidybinės praktikos „Nevėžio“ komandoje. Pastarojoje jis debiutavo kaip starto sudėties žaidėjas.

Komandą taip pat papildė atakuojantis saugas iš Ganos Alexas Kyeremeh. Pastarasis Lietuvos futbolo gerbėjams yra neblogai žinomas, kadangi per praėjusius du sezonus žaidė Vilniaus „Vytyje“ ir Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandoje. Vienu komandos lyderių pristatomas A. Kyeremeh per pirmojo turo rungtynes pasižymėjo pelnytu įvarčiu, atliktu rezultatyviu perdavimu ir išprovokuota raudona kortele.

Plačiau apie šiuos bei kitus „Optibet A lygos“ komandų pastarojo meto perėjimus – vaizdo įraše.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS