Neįgaliesiems

„Kas ir kur“: solidūs papildymai „Žalgiryje“ ir „Riteriuose“

Artėjant A lygos sezonui klubai ir toliau tęsia savo komplektacijos darbus. Antroje „Kas ir kur“ laidoje pristatomi svarbiausiai ėjimai, kurie buvo atlikti praėjusią savaitę.

Bene solidžiausio papildymo praėjusią savaitę sulaukė Vilniaus „Žalgiris“ – prie sostinės klubo po metų Kazachstane prisijungė Ovidijus Verbickas.

„Pasirinkau žaisti čia labiausiai dėl to, kad „Žalgiris“ sau kelia didžiausius tikslus. Taip pat padarė įtaką komandoje esantis treneris. Aš sau kaip žmogus, kaip žaidėjas, keliu aukštus tikslus ir mūsų vizijos su „Žalgiriu“ sutapo. Dėl to ir atvykau čia. Esu kupinas noro tobulėti“, – po prisijungimo prie ekipos fkzalgiris.lt kalbėjo žaidėjas.

Tai – jau trečiasis buvęs Marijampolės „Sūduvos“ atstovas, šio tarpsezonio metu prisijungęs prie sostinės ekipos.

Kiek anksčiau žalgiriečiais tapo treneris Vladimiras Čeburinas bei puolėjas Josipas Tadičius.

Pirmą komandos naujoką pristatė ir Vilniaus „Riteriai“ – juo tapo didžiulę patirtį A lygoje sukaupęs vartininkas Armantas Vitkauskas.

Po to, kai karjerą baigė ir komandos sporto direktoriumi tapo Tadas Simaitis ir teko ieškoti jį pakeisiančio žaidėjo, sostinės komanda į peržiūrą pakvietė A. Vitkauską. Šis įtikino komandos vadovus ir dėl pagrindinio vartininko pozicijos ateinančiame sezone „Riterių“ klube kovos su Luku Paukšte.

„Riteriai“ pirmieji parodė konkretesnį susidomėjimą manimi. Gana lengvai radome bendrą kalbą, o kažko ilgiau laukti pačiam visai nesinorėjo. Patekau į jauną, motyvuotą, draugišką kolektyvą, su kuriuo pasistengsime siekti aukštesnių tikslų.

Žinau, kad praėjusio sezono rezultatai komandos netenkino, tad visi esame nusiteikę darbui. Nauji metai – nauja pradžia. Pavyko pasveikti, treniruojuosi su komanda visu pajėgumu. Turiu stimulą ateinančiame sezone save parodyti iš gerosios pusės“, – fkriteriai.lt pasakojo A. Vitkauskas.

Šie bei kiti komandų pastarosios savaitės ėjimai – vaizdo įraše.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS