Neįgaliesiems

„Kas ir kur“: žinomas naujokas „Žalgiryje“ ir čempionato naujokų darbai

Iki naujojo „Optibet A lygos“ sezono starto lieka vos kelios dienos, o komandos jau baigia savo komplektacijos darbus. Šį kartą jums pateikiamas dar vienas rubrikos „Kas ir kur“ epizodas, kuriame galėsite išvysti visus pastarųjų savaičių perėjimus.

Šalies čempionų titulą ginsiantis Vilniaus „Žalgiris“ pristatė bene ryškiausią naujoką – buvusį Nigerijos rinktinės futbolininką Ogenyi Onazi.

Šis yra sužaidęs pusšimtį rungtynių savo šalies rinktinėje, dalyvavo 2014-ųjų pasaulio čempionate, taip pat vilkėjo ir Romos „Lazio“ marškinėlius.

Pastaruoju metu žaidėją kamavo traumos, tačiau šiame sezone jis sieks įrodyti, jog dar gali rungtyniauti aukščiausiame lygyje.

Tuo tarpu nesnaudė ir čempionato naujokai – Pirmos lygos laimėtojais tapusią Kėdainių „Nevėžio“ komandą ir „Optibet A lygoje“ treniruos Vitalijus Stankevičius, komanda išlaikė didelę dalį branduolio bei papildė jį A lygos patirties turinčiu Juliumi Kasparavičiumi, nemažą dalį kolektyvo išlaikė ir Telšių „Džiugas“.

Bene aktyviausiai iš naujokų rinkoje darbuojasi Kauno rajono „Hegelmann Litauen“. Komandos vairą perėmė Andrius Skerla, o komandą papildė tokie Lietuvos futbolo sirgaliams žinomi vardai kaip Levanas Mačarašvilis, Vilnius Armalas ar Ignas Plūkas.

Plačiau apie komandų darbus – vaizdo įraše.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS