Neįgaliesiems

Kaselių šeima nugalėjo kalėdiniame šeimų futbolo turnyre

Prieš gražiausias metų šventes Šventupėje ir Ukmergėje įvyko tradicinis LMFA kalėdinis šeimų futbolo turnyras, šįsyk surengtas septynioliktą kartą.

Šiemet turnyre pasirodė aštuonios šeimų komandos. A grupėje varžysėsi Adamavičiai (Ukmergė, 7 taškai), Kaseliai (Klaipėda, 7 t.), Vitkauskai (Trakai, 3 t.) ir Kulakauskai (Jonava, 0 t.). B grupėje rungėsi Gudelevičiai (Naujoji Akmenė, 9 t.), Viktoravičiai (Šiauliai, 6 t.), Buzevičiai (Kaunas, 3 t.) ir Toropovai (Ukmergė, 0 t.).

Rungtynėse dėl 7–8 vietų Kulakauskai 3:1 nugalėjo Toropovus, o akistatoje dėl 5–6 vietų vieno įvarčio pakako Vitkauskams, jog įveiktų Buzevičius. Turnyro pusfinalio etape Adomavičiai 1:0 nugalėjo Viktoravičius, o Kaseliai – 3:1 Gudelevičius.

Mažajame finale žiūrovai išvydo net 7 įvarčių fejeriją bei Viktoravičių pergalę prieš Gudelevičius rezultatu 4:3. Paskiau vykusios finalo rungtynės buvo skirtingo siužeto, paženklintos tik vienu įvarčiu. Atkakli kova pasibaigė Kaselių pergale 1:0 prieš Adomavičius, tad pagrindinis turnyro apdovanojimas iškeliavo į Klaipėdą.

Komandos, laimėjusios 1-4 vietas, buvo apdovanotos taurėmis, o žaidėjai – medaliais. Taip pat komandos prizininkės apdovanotos turnyro rėmėjo „Hummel“ sportinių aprangų komplektais. Visos komandos buvo apdovanotos rėmėjų prizais: kamuoliais, šakočiais ir kt. Varžybų dalyviai ir žiūrovai taip pat džiaugėsi pelnytais rėmėjų įsteigtais prizais.

 

Komandų geriausių žaidėjų prizai buvo įteikti:

Kaselių šeima: Gretai Lukjančukei ir Dominikui Kaseliui;

Adomavičių šeima: Ugnei Adomavičiūtei ir Majui Remeikai;

Viktoravičių šeima: Raminta Peskovė ir Edvinui Peskovui;

Gudelevičių šeima: Austėjai Pociūtei ir Nojui Lukauskai;

Buzevičių šeima: Justė Gulbinavičienei ir Benui Buzevičiui;

Vitkauskų šeima: Margaritai Vitkauskienei ir Virginijui Vitkauskui.

 

Renginyje dalyvavo Lietuvos moterų futbolo rinktinės žaidėja Lolita Žižytė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Varžgalys, Ukmergės sporto centro direktorius Vitalijus Martikonis, kurie sveikino atvykusius varžybų dalyvius ir įteikė apdovanojimus.

Renginį remė Lietuvos moterų futbolo asociacija, Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ ir Ukmergės rajono savivaldybė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS