Neįgaliesiems

Katare viešėję LFF vadovai susitiko su FIFA prezidentu ir aptarė esminius ateities darbus

Šią savaitę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius bei generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius viešėjo Katare, kur turėjo galimybę susitikti su FIFA vadovu Gianniu Infantino bei aptarė esminius artėjančių varžybų klausimus.

Šią savaitę Kataro sostinėje Dohoje vyko FIFA pasaulio klubų čempionatas, kurio nugalėtojais tapo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai.

Tai taip pat buvo proga ir po ilgos pertraukos vienoje vietoje susitikti nemažai daliai FIFA atstovų – Katare buvo daugiau nei 50 šalių federacijų vadovai, kurie dalyvavo specialiose diskusijose apie futbolo vadybą, aptarė pasaulio futbolo situaciją COVID-19 kontekste bei pasidalino mintimis apie naujus iššūkius artėjančioje 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankoje.

„Džiugu, kad pirmą kartą po ilgos pertraukos turėjome galimybę su kolegomis iš kitų šalių susitikti ir pabendrauti gyvai. Diskusijų metu aptarėme tai, kaip skirtingos šalys tvarkėsi su pasauline pandemija bei dalinomės mintimis apie ateityje dar laukiančius iššūkius“, – kalbėjo LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

Nepaliestas neliko ir didžiausio šių metų Lietuvos sporto renginio – FIFA pasaulio salės futbolo čempionato – klausimas. LFF vadovai šia tema bendravo su FIFA turnyrų vadovu Jaime Jarza. Pokalbio metu abi pusės aptarė progresą ir darbus, kurie šiuo metu vyksta ruošiantis turnyrui.

„Darbai vyksta pilnu tempu – tiek iš mūsų, kaip organizatorių pusės, tiek ir iš FIFA. Turėjome gerą galimybę pasidalinti pasiruošimo čempionatui atnaujinimais ir galime pasidžiaugti, kad viskas kol kas vyksta pagal planą“, – susitikimą įvertino LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

LFF vadovai taip pat turėjo galimybę pabendrauti bei užmegzti ryšius su kitų valstybių atstovais, o vienu esminių akcentų tapo susitikimas su FIFA prezidentu Gianniu Infantino.

Įdomu tai, jog šis davė pažadą artimiausiu metu apsilankyti Lietuvoje.

„Lietuva 2023-aisiais mini įstojimo į FIFA šimtmetį, tad šia proga bus planuojamas ne vienas didelis renginys. Susitikimo metu iš G. Infantino gavome pažadą, kad šiemet jis apsilankys Lietuvoje, todėl laukiame jo vizito, kurio metu aptarsime aktualius klausimus“, – teigė T. Danilevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS