Neįgaliesiems

Kaune atidarytas naujasis Lietuvos vaikų futbolo sezonas

LFF Kauno treniruočių centre šurmuliavo dviejų dienų „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lygos PRO lygmens sezono atidarymo šventė. 

Šventę organizavusi Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) pakvietė į renginį būsimam čempionatui besiruošiančias U9, U10, U11 ir U12 amžiaus grupių komandas. PRO lygmens varžybos startuos jau rugpjūčio 26 dieną, tad komandos džiaugėsi galimybe tarpusavyje išmėginti jėgas. 

Renginys vyko rato principu, visoms tos pačios amžiaus grupės komandos tarpusavyje sužaidus po kartą. Kaip ir čempionate, vaikų rungtynių rezultatai nebuvo skaičiuojami. Kiekvienam dalyviui įteikta po specialiai šiai šventei sukurtą medalį, o komandoms – atminimo trofėjai. Geriausius kamuolio žongliravimo įgūdžius pademonstravę žaidėjai pelnė papildomus konkurso prizus. 

Pirmos dienos fotoalbumas 

Antros dienos fotoalbumas 

„Šiandien startavo „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lygos PRO lygmens šventė, kuri simbolizuoja kasmetinį naujo sezono startą ir tikiuosi, kad tai taps tradicine švente. Labai džiaugiuosi, jog prie jos prisidėjo didelis kolektyvas, visa jaunimo asociacijos bendruomenė, tėveliai, treneriai, žaidėjai. 

Šiais metais „Samsung Galaxy Watch“ Lietuvos vaikų lyga yra masiškiausia savo istorijoje. Čempionatas yra išskirstytas į dvi kategorijas: viena orientuota į aukštesnį meistriškumą, kita į masinį futbolą. Svarbiausias akcentas – kad žaidėjai mėgautųsi, nebūtų suinteresuoti rezultatu, treneriai ir tėveliai nespaustų vaikų. Reikia tiesiog juos palaikyti, mėgautis žaisti futbolą“, – teigė LVJUFA direktorius Algirdas Kvalkauskas. 

„Man „faina“ matyti tiek daug žmonių, žaidėjų atsipalaidavimą ir aistrą. Pažiūrėkit, su kokia aistra jie vienas kitam perdavinėja kamuolius, kaip jie nori laimėti, kaip jie lipa vienas per kitą, kad tik įridentų kamuolį į vartus. Futbolu gyvendamas tu gyveni džiaugsmingai ir aistringai, tad, ko gero, geresnio vitamino negu vitaminas F pasaulyje nėra. 

Kiekvienas žingsnis futbolo aikštėje yra mažytė, bet pergalė, leidžianti stiprėti ir augti žmogui. Tad linkiu džiaugsmo augant“, – kalbėjo renginio vedėjas, futbolo aistruolis Juozas Liesis. 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS