Neįgaliesiems

Kaune ir Vilniuje praūš šventiniai masinio futbolo festivaliai vaikams

Artėjant šventų Kalėdų metui, Lietuvos masinio futbolo bendruomenė ruošiasi tradiciniams renginiams maniežuose. Šiemet jie turėtų sutelkti iki 680 vaikų.

Gruodžio 15 dieną, nuo 10:30 val. Kauno LFF treniruočių centro manieže vyks festivalis „Futboliuko Kalėdos 2023“. Planuojama, kad jis įtrauks 40 įstaigų ir 320 vaikų.

Renginį organizuos Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) kartu su Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Iškart kitą savaitę šurmuliuos „Baltosios futboliuko Kalėdos“. Jos kvies vaikus į  Vilniaus „Sportimos“ maniežą, gruodžio 20 dieną nuo 10 valandos. Festivalyje turėtų dalyvauti apie 360 vaikų iš 18 įstaigų.

Festivalį sostinėje organizuoja Vilniaus lopšelio-darželio „Rūta“ mokytoja Kristina Surdokaitė, kartu su LFF ir MaFA.

Renginių rėmėja – UAB „Druskininkų Rasa“.

„Futboliuko festivaliai vaikams gruodžio mėnesį – tai ženklas, kad gražiausios metų šventės jau atkeliauja. Ilgametės tradicijos kartu su partneriais organizuojant šias šventes yra puikus bendradarbiavimo pavyzdys. Džiaugiamės, kad su RIUKKPA bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir taip smagiai sutinkame Kalėdas Kaune ir tuo pačiu apgailestaujame, kad registracija trunka tik 15 minučių, nes dalyviai tiesiog „iššluoja“ vietas ir negalime priimti visų. Ateityje svarstome, kad Kaune reikės daryti tikrai ne vieną respublikinį kalėdinį festivalį.

Vilniuje Kalėdas pradėjome sutikti kiek vėliau nei Kaune, bet mūsų aktyvistės ir asociacijos narės Kristinos dėka Vilnius turi puikų festivalį, kurio lauke Vilniaus miesto įstaigos. Kaip žinia, Vilniuje į festivalį taip pat ne visi telpa, nes norinčių labai daug. Bet tuo pačiu džiaugiamės, kad kalėdiniai festivaliai vyksta ir kituose miestuose, kur aktyvūs „Futboliuko“ ar kitų projektų dalyviai organizuoja šventes, rodo pavyzdį bei pasitinka Kalėdas kartu su futbolu.

Kadangi renginiai tokie dideli, net neabejojame, kad ir Kalėdų Senelis apie tai sužinos bei aplankys mažuosius draugus“, – teigė MaFA prezidentas Ignas Marcinkevičius.

 

Pernykščių kalėdinių masinio futbolo renginių fotoalbumai

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS