Kaune įvyko draugiškos Lietuvos teisėjų bei žiniasklaidos atstovų rungtynės

Penktadienio vakarą Kaune įvyko šventinės draugiškos rungtynės tarp Lietuvos teisėjų bei sporto žurnalistų, tinklalaidžių vedėjų bei komentatorių komandų.

Emocingą susitikimą laimėjo teisėjų komanda – ji savo persvarą įrodė laimėjusi rezultatyvias rungtynes rezultatu 8:3.

Video reportažas iš rungtynių.

Būtent teisėjų ekipa dvikovą pradėjo galingiau ir nuo pat pirmų minučių pradėjo spausti savo varžovus. Atakos viena po kitos virto įvarčiais ir jau po pirmo kėlinio rezultatas buvo 5:0 jų naudai.

Po pertraukos žaidimas šiek tiek apsilygino, savo įvarčių sąskaitą atsidarė ir žiniasklaidos atstovai, tačiau rezultatas ženkliai nesikeitė – teisėjai pelnė dar kelis įvarčius ir iškovojo solidžią pergalę.

Teisėjų komandai atstovavo ne vienas žinomas veidas – Čempionų lygos rungtynėse šiame sezone dirbę Donatas Rumšas bei Manfredas Lukjančukas, taip pat – Lietuvos aukščiausios lygos teisėjai.

D. Rumšas teigė likęs patenkintas tokia iniciatyva.

„Renginys, manyčiau, tikrai fantastinis, labai smagu, kad renkamės mes, spaudos atstovai. Manau, kad tokie renginiai tikrai reikalingi, nes kai kas gal nelabai gerai žino, ką mes darome, kaip mes darome savo darbą šiek tiek giliau, tad bus gera galimybė ir pabendrauti kartu“, – akcentavo vienas geriausių Lietuvos teisėjų.