Neįgaliesiems

Kaune įvyko futbolo ugdymo įstaigų techninių direktorių seminaras

Antradienį Kaune įvyko sertifikuotų Lietuvos futbolo akademijų techninių direktorių susirinkimas.

Susirinkimą organizavo Lietuvos futbolo federacijos techninis departamentas. Tai – pirmasis iš šiemet numatomų šešių tokio pobūdžio seminarų techniniams direktoriams.

Pirmojo susirinkimo-dirbtuvių tema – techninio direktoriaus rolė bei atsakomybė.

„Norime vystyti jaunimo akademijas ir klubus. Pastaruosius metus vykdėmė „Anderlecht“ projektą, praėjusiais metais jį užbaigėme, nes norime rasti savo būdą rengti trenerius ir talentus.

Vienas pagrindinių mūsų tikslų – užauginti jaunimo futbolą, talentus, trenerius, ir, aišku, techninius direktorius, nes tik su jų pagalba galime paruošti aukščiausio lygio žaidėjus“, – kalbėjo vienas iš seminaro organizatorių bei lektorių LFF techninis direktorius Reinholdas Breu.

Seminare buvo galima sutikti neseniai karjeras baigusių ir būtent techninių direktorių pareigas savo miesto komandų akademijose užimančių futbolininkų – panevėžietį Paulių Janušauską bei marijampolietį Vaidą Slavicką.

„Kursai buvo ilgai laukti, išsigryninsime savo kaip techninių direktorių reikalavimus, kaip turime elgtis.

Lietuvoje ši pozicija dar yra nauja, turbūt niekas anksčiau neįsivaizdavo, kas tai yra. Tokie mokymai bus tikrai į naudą kiekvienam – ar buvusiam futbolininkui ar sporto direktoriui“, – įspūdžiais dalinosi P. Janušauskas.

Jam antrino ir marijampolietis Vaidas Slavickas.

„Norėčiau tik pasidžiaugti, kad tokie kursai vyksta, ypatingai smagu, nes man tokia pozicija yra ganėtinai nauja. Džiugu, kad galime dalintis gerąja praktika, informacija su kitų akademijų treneriais.

Daug dėmesio ir informacijos sulaukėme būtent iš Reinholdo Breu, kuris turi sukaupęs didžiulį žinių bagažą ir tuo su mumis dalinasi. Bandysime viską įsisavinti“, – mintimis dalinosi buvęs rinktinės futbolininkas.

Video reportažas iš seminaro bei daugiau pašnekovų minčių – paspaudus čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS