Neįgaliesiems

Kaune įvyko LFF eilinė konferencija

Balandžio 29 dieną Kaune įvyko 2023-ųjų Lietuvos futbolo federacijos eilinė konferencija.

Konferenciją pradėjo į jos dalyvius kreipęsis LFF prezidentas Edgaras Stankevičius ir svečiai iš UEFA bei FIFA organizacijų. Vėliau E. Stankevičius oficialiai pranešė apie vieną iš sprendimų, kuris buvo priimtas Vykdomojo komiteto metu prieš LFF eilinę konferenciją – posėdžio metu buvo patvirtinta naujoji LFF generalinė sekretorė. Ja tapo Rita Bagdonienė.

Vėliau Konferencijos dalyviams buvo pristatyta 2022-ųjų LFF veiklos ataskaitą, po jo savo ataskaitą pristatė ir nepriklausomas auditorius Jonas Gaidys.

Toliau pagal Konferencijos darbotvarkę sekė praėjusių metų LFF biudžeto vykdymo ir metinių finansinių ataskaitų tvirtinimas, kuriam Konferencija pritarė.

Konferencijos metu taip pat buvo patvirtintas LFF įstatų pakeitimas, kuris labiausiai palietė keturias sritis – keičiasi kandidatų kėlimo tvarka LFF organų rinkimuose, LFF prezidentas yra vienasmenis valdymo organas, tuo tarp generalinis sekretorius – LFF administracijos vadovas. Taip pat įstatuose pasikeitė ir LFF prezidento atšaukimo tvarka.

Tada buvo patvirtinti ir LFF viceprezidentai. Prezidento teikimu jie buvo iškelti Vykdomojo komiteto posėdžio metu iš VK narių. LFF viceprezidentais tapo Remigijus Daugėla (I viceprezidentas), Gintautas Mirauskas (II viceprezidentas), ir Diana Jonaitienė (III viceprezidentė).

Paskutiniai klausimai darbotvarkėje buvo LFF ir Lietuvos futbolo ekonominio poveikio Lietuvai tyrimo pristatymas bei FIFA Forward projekto pristatymas.

Visą LFF eilinės konferencijos medžiagą galite rasti LFF.lt puslapio skiltyje „Dokumentai“.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS