Neįgaliesiems

Kaune įvyko seminaras Lietuvos futsal ir futbolo bendruomenei

Ketvirtadienį Kauno sporto halėje įvyko dviejų dalių seminaras.

Jame savo pranešimus pristatė Lietuvos nacionalinės futsal rinktinės vyriausiasis treneris-techninis direktorius, licencijuotas FIFA ir UEFA instruktorius bei lektorius Mico Martičius bei Lietuvos nacionalinės futsal rinktinės vartininkų treneris ir licencijuotas UEFA instruktorius Dušanas Matičius.

Seminaras buvo padalintas į dvi dalis: pirmoje dalyje pranešimai buvo labiau orientuoti į Lietuvos futbolo bendruomenę, antroji dalis buvo skirta Lietuvos futsal bendruomenei (komandų treneriams, UEFA B licencijas turintiems bei visiems kitiems susidomėjusiems asmenims).

„Tai buvo nuostabi patirtis, kurią suteikė Lietuvos futbolo federacija.

Gal buvau kiek sunerimęs dėl futbolo trenerių reakcijos, nes tai buvo mano pirmas susitikimas su jais Lietuvoje, bet manau, kad jų reakcijos buvo teigiamos, man labai patiko būti tarp jų, o kai vėliau prisijungė ir futsal treneriai – seminaras tapo dar įdomesnis“, – po seminaro jį įvertino M. Martičius.

Po seminaro visi jo dalyviai buvo pakviesti ir Kauno sporto halėje nemokamai galėjo stebėti UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio atrankos etapo rungtynes.

Video reportažas iš seminaro.

„Labai džiugu, kad įvyko toks seminaras, ganėtinai trumpas, bet labai naudingas ir tikimės, kad pavyks sudominti dar daugiau trenerių domėtis futsalu, matyti jo naudą ir daugiau į jį įsitraukti“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys, U19 futsal rinktinės treneris Edvinas Alimkinas.

Seminare buvo skaitomi pranešimai šiomis temomis:

Ryšys tarp futbolo ir futsalo (pranešėjai – Mico Martičius ir Dušanas Matičius);

Modernusis futsalas; Futsalo nauda futbolui (pranešėjas – Mico Martičius);

LFF ir LSPFA planai futsalo vystymo srityje Lietuvoje;

Tranzicijos futsale (pranešėjas – Mico Martičius);

Modernusis futsalas (pranešėjas – Mico Martičius);

„Labai tikiuosi, kad seminaro dalyviams galėjau suteikti naujos ir įdomios informacijos, manau, iš mano paskaitos jie gavo naujų žinių“, – patirtį įvertino M. Martičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS