Neįgaliesiems

Kaune ketvirtą kartą praūžė „Futboliuko Kalėdos“

Ketvirtą žiemą iš eilės Nacionalinėje futbolo akademijoje Kaune renkasi patys mažiausi sportininkai, kurie aktyviai praleidžia dieną pramogaudami ir žaisdami futbolą.

Ir šiemet daugiau kaip 300 vaikų ir dar 300 juos palaikančių tėvelių sudalyvavo „Futboliuko Kalėdose“. Tai Lietuvos masinio futbolo asociacijos kartu su Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) rengiama šventė. Iniciatyvą palaiko ir Lietuvos futbolo federacija.

„Džiaugiamės, kad jau tradicinės „Futboliuko Kalėdos“ į Kauną prikviečia tiek daug vaikų. Šiemet net visos įstaigos nespėjo užsiregistruoti ir kitais metais planuojame daryti net kelis tokius Kalėdų renginius, – sakė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius. – Emocijų daug, akys dega. Vaikai sportuoja, žaidžia futbolą. Patys geriausi ir nuoširdžiausi dalykai nutinka su futbolu ir Kalėdomis. Juk futbolas kur kas daugiau nei žaidimas.“

Šiemet „Futboliuko Kalėdose“ dalyvavo 32 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš įvairių Lietuvos miestų: Kauno, Kalvarijos, Druskininkų, Alytaus, Marijampolės, Jonavos, Lazdijų, Radviliškio, Ukmergės, Varėnos, Visagino.

„Šįkart pas mus susirinko įstaigos iš visos Lietuvos, – džiaugėsi Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos valdybos narė Daiva Statkevičienė. – Vaikai žaidžia futbolą ir mėgaujasi laiku laukdami Kalėdų. Nuotaika puiki, šilta atmosfera, mes visi puikiai leidžiame laiką. Visų veiduose šypsenos pačios nuoširdžiausios ir pačios linksmiausios.“

Su vaikais šėlo ir geriausias Lietuvos futbolo teisėjas Gediminas Mažeika. Šventėje „Futboliuko Kalėdų“ šventėje apsilankė ir mažuosius džiugino Kalėdų senelis, dalyviai buvo apdovanoti įvairiomis dovanėlėmis, o kiekvienas gavo specialiai šiai šventei sukurtus atšvaitus, taip „Futboliuko Kalėdos“ prisijungė prie akcijos „Būk saugus kelyje“.

„Futboliuko Kalėdų“ nuotraukų galeriją galite rasti čia…

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS