Neįgaliesiems

Kaune – pasaulio salės futbolo žvaigždės

Penktadienį UEFA būstinėje Šveicarijoje ištraukti UEFA salės futbolo Čempionų lygos Elitinio etapo burtai. Jie lėmė, kad į Lietuvą lapkritį atvyks ir su Kauno „Vyčiu“ žais pastarųjų dviejų turnyrų nugalėtojai Ispanijos „Movistar Inter“ su garsiausiu pasaulio futsalo žaidėju Ricardinho.

Lietuvos čempionas Kauno „Vytis“ pateko į A grupę, kur be Ispanijos klubo varžysis Belgijos čempionai „Halle-Gooik“ ir Slovėnijos pajėgiausia ekipa „Dobovec“. Visos Elitinio etapo A grupės kovos lapkričio 13-18 dienomis vyks Lietuvoje. Kitų trijų grupių šeimininkėmis bus Barselonos „Barcelona“ (Ispanija), Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) ir Chrudimo „Era-Pack“ (Čekija) komandos.

Grupių nugalėtojai iškovos kelialapius į finalo ketverto turnyrą, kuris vyks kitų metų balandžio mėnesį.

Ekspertų teigimu, „Movistar Inter“ šiuo metu turi bene galingiausią sudėtį pasaulyje. Ekipoje rungtyniauja daug Brazilijos ir Ispanijos nacionalinių rinktinių žaidėjų. Tarp jų garsiausias 33 metų portugalas Ricardinho, kuris penkis kartus išrinktas geriausiu planetos salės futbolo žaidėju.

„Vyčio“ salės futbolininkai rugpjūčio mėnesį triumfavo atrankos turnyre Jonavoje ir pateko tarp 32 stipriausių Europos komandų. Pagrindinio Čempionų lygos etapo 8 grupės turnyre Slovakijoje „Vytis“ spalio pradžioje iškovojo visas tris pergales ir pelnė kelialapį į elito etapą.

Lietuvoje šįmet taip pat buvo surengta pirmąsyk organizuojamo Europos moterų salės futbolo čempionato atranka, kurioje dalyvavo ir pirmą kartą suformuota Lietuvos moterų futsalo rinktinė.

Lietuvos futbolo federacija siekia, kad mūsų valstybėje 2020 m. vyktų pasaulio salės futbolo čempionatas.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS