Kaune startavo 2022 metų LMFA I lygos sezonas

FC „Hegelmann“ B ir FK „Šešupė“-„M. City“ ekipų futbolininkės balandžio 15-ąją stojo į pirmąją sezono akistatą.

LFF Kauno treniruočių centro stadione pergalę rezultatu 8:2 iškovojo Kauno rajono atstovės. Beatričė Globytė ne tik pelnė debiutinį 2022 m. sezono įvartį, bet susitikimą užbaigė atlikdama „hetriką“.

Pirmajame kėlinyje po B. Globytės ir Rusnės Makarevičiūtės įvarčių, viešnių ekipa išlygino rezultatą Dovilės Dockaitės ir Auksės Eidukaitytės taikliais smūgiais. 39 minutę R. Makarevičiūtė pelnė dar vieną įvartį, tad kėlinys pasibaigė rezultatu 3:2.

Antroje rungtynių pusėse įvarčius mušė tik „Hegelmann“ dublerinės komandos narės – Karolina Kurapatkina, B. Globytė ir Germina Čekanauskaitė.

Balandžio 29 dieną prasidės pirmenybių 2-ojo turo susitikimai.

Pietų-Rytų regiono grupės komandos: Alytaus SRC-MFK, FK „Utenis“, FK „Vilnius“ B, MFA „Žalgiris“ B-MRU, MFK „Žalgiris“, Širvintų SC.

Šiaurės-Vakarų regiono grupės komandos: FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, FC „Hegelmann“ B, FK „Džiugas“, FK „Saned“ B-Joniškio SC, FK „Šešupė“-„M. City“, FK „Vilkija“, „SC-Ukmergė“.