Neįgaliesiems

Kaune startavo antrasis integracinis futbolo čempionatas „Futbolas visiems“

Vasario 28 dieną Kauno technologijų ir mokymo centre įvyko visus vienijantis  futbolo čempionato „Futbolas visiems“ pirmasis etapas, kuriame varžėsi 8 komandos.

„Futbolas visiems“ čempionatas įtraukė skirtingų bendruomenių atstovus, kurie mėgavosi futbolo žaidimu. Futbolą žaidžia visi, visur ir visada, todėl tamsus ir lietingas priešpaskutinis žiemos vakaras – puiki galimybė šiuo žaidimu pasimėgauti visiems susirinkus stadione.

Čempionatas išsiskiria tuo, kad pačios besivaržančios komandos priima sprendimus aikštelėje, taip skatinant garbingo žaidimo principą ir pagarbą kitam.

Futbolo turnyre dalyvavo futbolo klubo, vaikų globos namų, specialių poreikių turintys asmenys, pedagogų, mokinių iš Ukrainos, bei bendruomenės suburtos komandos.

Pirmajame etape dalyvavo Kautech – Socialinių paslaugų skyriaus mokinių ir pedagogų, Kauno bendruomenės „Rinktinė“, Futbolo klubo FK „Vilkija“, Vilkijos gimnazijos,  Kauno „Herojus“ mokyklos ir Šiaulių miesto šeimos centras.

Komandoms sužaidus varžybas grupėse paaiškėjo, kad finale kovos Kauno „Herojus“ mokyklos ir Socialinių paslaugų centro pirma komanda, o mažajame finale susitiks Šiaulių miesto šeimos centro ir Vilkijos gimnazijos komandos.

Rungtynėse dėl trečios vietos debiutantų šiauliečių komanda, po atkaklių rungtynių, minimaliu rezultatu įveikė Vilkijos gimnazijos futbolininkų komandą. Finale dėl pirmos vietos pagrindiniam laikui pasibaigus 0:0, baudinių serijoje 3:1 savo pranašumą įrodė Kauno „Herojus“ mokyklos ukrainiečių komanda, įveikusi Socialinių paslaugų skyriaus pirmąją komandą.

Komandas prizininkės ir dalyvės apdovanotos Kauno apskrities futbolo federacijos įsteigtomis taurėmis ir medaliais, kuriuos įteikė Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Giedra Sadauskienė, bei vienas iš šio turnyro organizatorių Rytis Šležys.

Po čempionato pirmojo etapo komandos išsirikiavo tokia tvarka:

1. Kauno „Herojus“ mokykla (30 taškų).

2. Socialinių paslaugų skyriaus I komanda (20 taškų).

3. Šiaulių miesto šeimos centras (10 taškų).

4. Vilkijos gimnazija (5 taškai).

5. Socialinių paslaugų skyriaus pedagogų komanda (3 taškai).

6. Socialinių paslaugų skyriaus II komanda (3 taškai).

7. Kauno bendruomenės „Rinktinė“ komanda (1 taškas).

8. Vilkijos FK „Vilkija“ (1 taškas).

Antras integracinio čempionato etapas numatomas gegužės 16 d. 18.00 val. Vilkijos gimnazijos stadione.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS