Neįgaliesiems

Kaune surengtas specialus edukacinis seminaras sporto vadybininkams

Trečiadienį Kaune buvo surengtas specialus edukacinis seminaras, kurį iniciavo Lietuvos futbolo federacija kartu su Pirma lyga, o įgyvendinti padėjo projekto „Augu futbole“ dalyviai.

Seminare, kuriame dalyvavo Pirmos lygos klubų atstovai, Lietuvos moterų futbolo asociacijos atstovės, salės futbolo bendruomenės nariai bei kviestiniai svečiai, iš viso buvo pristatyti penki pranešimai.

Pirmasis savo pranešimą skaitė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Jo pranešimo tema – komercija sporte, bendri kylantys iššūkiai, bendravimas su rėmėjais, rinkodarinės strategijos, LFF inicijuojami renginiai bei kuriamas video turinys.

„Džiugu prisidėti prie šios konferencijos. Labai svarbu, kad Pirmos lygos klubų atstovai turėtų galimybes tobulėti ir kasmet galėtų žengti žingsnį į priekį komercijos, rinkodaros bei komunikacijos srityse.

Neabejoju, kad ateityje mūsų klubams suorganizuosime dar daugiau įdomių bei naudingų seminarų“, – teigė LFF generalinis sekretorius.

Po jo savo pranešimu dalinosi viešųjų ryšių ekspertas Arūnas Armalis, kuris kalbėjo apie komunikaciją socialiniuose tinkluose, taip pat buvo analizuojamos konkrečios socialinių tinklų grėsmės bei privalumai žvelgiant per asmeninio įvaizdžio prizmę.

Trečiasis pranešimas buvo pristatytas generalinio LFF rėmėjo Optibet Baltijos regiono vadovės Gretos Žudytės.

Ji pasidalino mintimis apie ilgalaikio ir abipusiai naudingo verslo ir sporto bendradarbiavimo kūrimą.

Ketvirtasis pranešėjas buvo Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas bei Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandos vykdomasis direktorius Dainius Šumauskas. Jis, pasitelkdamas Kauno ekipos pavyzdį, kalbėjo apie komandos vystymo strategiją bei komandos kilimą per divizionius ir pasiektą A lygą.

Paskutinis pranešėjas buvo LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius, kuris savo pranešime kalbėjo apie vis augančias esporto galimybes ir didesnę pridėtinę vertę klubams.

„Gera emocija, partnerystė ir produktyvus bendradarbiavimas – visi šie komponentai yra varomoji jėga šiandieninėje sporto vadyboje. Tikimės, kad toks renginys taps tradiciniu ir turės naudos Pirmos lygos dalyviams bei būsimiems mūsų sporto vadybininkams“, – sakė Pirmos lygos direktorius Petras Aleksonis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS