Neįgaliesiems

Kaune – susitikimas su žymiu Futsal specialistu iš Brazilijos

Šios savaitės pabaigoje Kaune planuoja apsilankyti žymus Futsal specialistas iš Brazilijos Cacau, kurio treniruojamas klubas du kartus tapo UEFA Futsal taurės laimėtoju.

Kovo 31 d. (penktadienį) Kauno sporto halėje nuo 18 val. Futsal treneriai ir entuziastai turės galimybę dalyvauti seminare-diskusijoje su Cacau, o nuo 20 val. stebėti specialisto vedamą treniruotę šalies čempionei Kauno „Vyčio“ komandai.

Ricardo Cámara Sobral, geriau žinomas kaip Cacau, per savo žaidėjo karjerą rungtyniavo Brazilijos Futsal rinktinėje, atstovavo šios šalie klubams, taip pat žaidė Rusijoje, Kazachstane, Lenkijoje.

Kaimyninėje Lenkijoje jis pradėjo trenerio karjerą, taip pat trumpai dirbo Čekijoje. Nuo 2013-ųjų Cacau tapo Almatos „Kairat“ ir Kazachstano rinktinės strategu.

Cacau treniruojama „Kairat“ ekipa 2013 ir 2015 metų sezonuose tapo stipriausia Europos klubine komanda – laimėjo UEFA Futsal taurės varžybas.

Specialistas taip pat vadovavo Kazachstano rinktinei, kuri 2016 metų Europos čempionate iškovojo bronzą. Tai aukščiausias rezultatas šios šalies istorijoje.

Norinčius dalyvauti kovo 31 d. susitikime prašome registruotis el. paštu r.valikonis@lff.lt 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS