Neįgaliesiems

Kaune vyks masinio futbolo lyderio sertifikato seminaras

Vasario 13 dieną LFF Kauno treniruočių centre vyks kursai, skirti treniravimu ir edukacine veikla vaikams susidomėjusiems futbolo entuziastams.

Masinio futbolo lyderio mokymai yra skirti pedagogams ir savanoriams, kurie dirba ar tiesiog užsiima veiklomis su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią sportą pasaulyje – futbolą.

„Naujus metus pradedame kviesdami aktyvistus bei pedagogus į lyderio kursus, kur norime su dar daugiau jų pasidalinti savo žiniomis, suteikti bazinių žinių. Juolab iš praeitų kursų, tai beveik visi seminaro dalyviai buvo mūsų projektų dalyviai. Tas džiugina, nes matosi, kad žmonėms patinka futbolas ir jie nori įgauti žinių, kurias perduoda grįžę savo įstaigose“, – teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Šį nemokamą kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – paskaitų ciklo „Kitas požiūris“ klausymas interneto platformoje, kurią galima išklausyti savarankiškai patogiu metu. Išklausę šį kursą asmenys galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą, kuris vyks vasario 13 dieną Kaune. Registracija į šį seminarą vyks iki vasario 9 dienos 18 valandos.

Išklausius šį kursą svetainėje www.futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kursus, kviečiame susisiekti el. paštu: i.marcinkevicius@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS