Neįgaliesiems

Kaune vyks masinio futbolo lyderio sertifikato seminaras

Spalio 28 dieną LFF Kauno treniruočių centre vyks kursai, skirti treniravimu ir edukacine veikla vaikams susidomėjusiems futbolo entuziastams.

Masinio futbolo lyderio mokymai yra skirti pedagogams ir savanoriams, kurie dirba ar tiesiog užsiima veiklomis su vaikais ir norėtų sužinoti, kaip juos galima užimti per populiariausią sportą pasaulyje – futbolą.

„Norime įtraukti dar daugiau futbolo bendruomenės į masinio futbolo veiklas bei pasidalinti turimomis žiniomis. Džiaugiamės, jog masinio futbolo entuziastų gretos nuosekliai Lietuvoje auga, o pozityvus kursų turinys skatina juos siekti dar didesnių siekių“, – teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Šį nemokamą kursą sudarys dvi dalys. Pirmoji – paskaitų ciklo „Kitas požiūris“ klausymas interneto platformoje, kurią galima išklausyti savarankiškai patogiu metu. Išklausę šį kursą asmenys galės registruotis į antrąją dalį – vienos dienos seminarą, kuris vyks spalio 28 dieną Kaune. Registracija į šį seminarą vyks iki spalio 21 dienos 18 valandos.

Išklausius šį kursą svetainėje www.futbolotreniruotes.lt prisijungus prie savo profilio galima registruotis į „Masinio futbolo lyderio“ seminarą, po kurio įgijamas atitinkamas pažymėjimas – „Masinio futbolo lyderio“ sertifikatas.

Kurso „Kitas požiūris“ išklausymas taip pat suteikia galimybę vėliau registruotis ir gilesniems kursams – 64 valandų LFF D licencijos programai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie kursus, kviečiame susisiekti el. paštu: i.marcinkevicius@lff.lt.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS