Neįgaliesiems

Kaune vyks seminaras apie įtraukųjį fizinį ugdymą futbolo kontekste

Lietuvos masinio futbolo asociacija balandžio 13 dieną surengs seminarą, suteiksiantį teorinių ir praktinių žinių apie fizinio aktyvumo veiklų organizavimą specialiųjų poreikių vaikams.

Šiame nemokamame seminare bus apžvelgiamos aktualios teorinės temos: vaiko raidos sutrikimai, įtraukusis ugdymas, sensoriniai iššūkiai ir vizualinė pagalba fizinio aktyvumo užsiėmimų metu. Taip pat vyks ir praktinė dalis susijusi su specialiųjų poreikių vaikų integracija.

Seminaro organizatoriai atkreipė dėmesį, kad nemažai futbolo organizacijų susiduria su žinių trūkumu kaip įtraukti specialiųjų poreikių vaikus į fizinio ugdymo veiklas, todėl tikimasi, kad šis seminaras joms bus itin naudingas bei paskatins tokių veiklų plėtrą Lietuvoje.

„Norime plėsti suvokimą bei padėti suinteresuotiems asmenims gauti daugiau žinių, kurias pritaikys ir kasdienėje veikloje. Vis daugiau įstaigų susiduria su iššūkiais, bet įtraukusis fizinis ugdymas labai svarbus mūsų visuomenėje“, – teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Registracija į seminarą vykdoma iki balandžio 8 dienos užpildžius šią elektroninę formą.

Dalyvių skaičius ribotas. Esant didesniam pareiškėjų skaičiui, dalyviai bus patvirtinti iki balandžio 9 dienos.

Po seminaro dalyviai bus skatinami įgytas žinias  panaudoti organizuojant veiklas vaikams, turintiems specialiųjų poreikių.

Seminare dalyvavusiems asmenims bus išduodami pažymėjimai. Iškilus klausimų apie seminarą, kviečiame susisiekti el. pašto adresu i.marcinkevicius@lff.lt arba paskambinti telefonu 8626 03 234.

Seminaro partneris – Lietuvos specialiosios olimpiados komitetas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS