Neįgaliesiems

Kaune vyks veteranų pirmenybių lemiamos rungtynės

Lietuvos veteranų (35+) pirmenybėse šeštadienį, rugsėjo 26 d., vyks lemiamos kovos – dėl vietų žais Gargždų, Alytaus, Ukmergės ir Kretingos veteranai.

Šios keturios komandos iki finalinio etapo varžėsi savo regionuose. Kretingos ir Gargždų komandos užėmė pirmąsias vietas Žemaitijos, o Ukmergės ir Alytaus – Aukštaitijos pirmenybėse.

„Kiekio prasme neturėjome daug komandų, tačiau tikimės, kad kitais metais jų bus daugiau – norime, kad prisijungtų, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ekipos“, – sakė vienas varžybų koordinatorių Dainius Širvys.

Pusfinalyje „Dainavos“ senjorai 5:0 įveikė Kretingos „Miniją“, o kitame pusfinalyje Gargždų ekipa 7:1 pranoko Ukmergės komandą.

Alytiškių sėkmę pusfinalyje nulėmė Sauliaus Laibinio, Martyno Biržinio įvarčiai, regionų varžybose įvarčius mušė ir Žydrūnas Karčemarskas. Pusfinalyje taip pat žaidė Vytautas Lukša.

Gargždų komandoje nesustabdomas buvo Aurelijaus Staponkos ir Tomo Tamošausko duetas – jie kartu pelnė 5 iš 7 įvarčių.

„Tačiau džiugu, kad šiemet pirmenybėse dalyvavo ir nemažai žinomų, neseniai karjeras baigusių futbolininkų, o pusfinalio rungtynės iš Alytaus buvo transliuojamos internetu, susirinko keli šimtai žiūrovų. Alytus komanda pagal žaidimą nepadarytų gėdos ir šalies II ar I lygos pirmenybėse, jų pergalės buvo galima laukti. Kitame pusfinalyje didelis rezultatas buvo labiau netikėtas. Finale laukia du tikrai stiprūs varžovai ir visko gali atsitikti. Tikiuosi bus gražus, garbingas žaidimas, ir svarbiausia – be traumų ir kad visi būtų sveiki“, – sakė D. Širvys.

 Kaune, LFF treniruočių centre, dėl pirmosios vietos nuo 17 val. varžysis Gargždų „Veterano“ ir „Dainavos“ senjorų komandos.

Kiek anksčiau, nuo 15 val. rungtynėse dėl trečiosios vietos susitiks Ukmergės „Vienybė“ ir Kretingos „Minija“.

Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis komandos iš karto muš baudinius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS