Kaunietės – per žingsnį nuo MEL čempionių titulo

Inauguracinį Merginų elitinės lygos sezoną netrukus gali vainikuoti SM „Tauras“ komandos triumfas.

Kaunietės šiandien Šventupės stadione iškovojo 7 iš eilės pergalę, nelengvai įveikusios Ukmergės SC bendraamžes rezultatu 2:0. Įvarčius pelnė Ema Kriaučiūnaitė 5 ir 74 minutę. Rezultatyviausios čempionato žaidėjos kraityje – jau 18 taiklių smūgių.

Vilniaus MFA „Žalgiris“ liko vienintele komanda, kuri gali sutrukdyti 21 tašką turinčioms kaunietėms iškovoti titulą, jeigu laimėtų visas savo rungtynes, o SM „Tauras“ pralaimėtų (žr. 3.15 punktą). Kauno atstovės užsitikrinti 1 vietą gali rugsėjo 13 d. namų rungtynėse prieš Utenos FK „Utenį“.

Sostinės komanda šiandien išvykoje 4:0 pranoko uteniškes, pasižymėjus Agnei Juozulynaitei, Austėjai Petkevičiūtei, Ugnei Slankauskaitei ir Irūnai Blaškytei.

Į 3 vietą pakilo Vilniaus regiono jungtinė komanda, Nemenčinėje 5:0 nustelbusi Gargždų FK „Bangą“. Pirmame kėlyje dublį atliko Goda Papartytė, po pertraukos pasižymėjo Aneta Kovalevskaja, Adriana Alekberovaitė ir Emanuela Koren.

Turo žaidėjomis nominuotos Ema KriaučiūnaitėIrūna Blaškytė ir Snežana Kazarina.

Autorius – Robertas Každanas, RenatasFoto nuotr.