Neįgaliesiems

Kauno apskrities prezidentu išrinktas S. Slyva

Penktadienį Kaune vykusio rinkiminio Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) visuotinių narių susirinkimo metu naujuoju KAFF prezidentu ketverių metų kadencijai išrinktas Sergejus Slyva.

36-erių metų S. Slyva prezidento poste pakeis nuo 1983 metų Kauno futbolui vadovavusį Romaną Levinską.

KAFF prezidento rinkimai vyko slaptu balsavimu. Konferencijos nariai po vieną keliavo prie balsavimo dėžių. Iš viso pateikti 18 galiojantys balsai (iš 21 delegatų). 10 balsų surinko Sergejus Slyva, aštuonis gavo Sikstas Ridzevičius.

Visuotinio narių susirinkimo metu apie pasitraukimą iš KAFF prezidento rinkimų iš pradžių pranešė Giedrius Bielskus, vėliau tą patį oficialiai padarė Romanas Levinskas.

„Dėkoju delegatams už pasitikėjimą. Priimu savo naują postą kaip didelį iššūkį. Stengsiuos nenuvilti visų Kauno apskrities futbolo federacijos narių, išklausysiu į visų jų norus ir pageidavimus ir sėsime kartu dirbti. Tik visi kartu mes pasieksime gerų rezultatų vardan futbolo“, – po balsavimo sakė S. Slyva.

S. Slyva – buvęs FIFA kategorijos futbolo teisėjas, o pastaraisiais metais – A lygoje žaidžiančio “Stumbro” klubo prezidentas.

Naujasis KAFF prezidentas pasiūlė R. Levinską užimti KAFF garbės prezidento pareigas. Šiam pasiūlymui buvo vienbalsiai pritarta.

Taip pat visuotinio narių susirinkimo metu buvo patvirtinti KAFF valdybos nariai – Romas Pikčilingis (Profesionalus futbolas), Saulius Skibiniauskas (Masinis futbolas bei vaikų ir jaunių futbolas), Kazimiras Dranginis (Veteranų futbolas) bei Šarūnas Tamulynas (Futbolo teisėjai).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS