Kauno derbyje triumfavęs „Celsis“ iškovojo pirmą pergalę

Lietuvos Futsal A lygos čempionate trečiadienį baigėsi penktasis turas, kurį vainikavo dvikova tarp dviejų Kauno klubų. Joje aukštesnę pavarą įjungęs „Celsis“ 4:3 įveikė „Inkaro“ komandą.

“Celsio” komandos žaidėjai (archyvo nuotr., E.Šemioto/kaunodiena.lt)

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1, o abejose komandose pasižymėjo patyrę Nerijus Mačiulis ir Audrius Kšanavičius.

Visgi pastarojo žaidėjo ginamas „Celsis“ po pertraukos pademonstravo charakterį ir pelnė tris įvarčius – Benas Olencevičius, Antanas Šliuževičius ir Tomas Bučma nuginklavo nominalių šeimininkų vartininką.

„Inkaras“ bandė gelbėtis ir iniciatyvos ėmėsi Audrius Juozaitis, kuris pelnė du įvarčius, tačiau iki rungtynių pabaigos „Celsis“ sugebėjo išlaikyti persvarą. Taip Egidijaus Janučio auklėtiniai iškovojo pirmą pergalę turnyre ir įsirašė ketvirtą tašką per penkis turus. „Inkarui“ tai buvo antrasis pralaimėjimas čempionate.

„Inkaras“ po penkių turų turnyrinėje lentelėje turi surinkęs devynis taškus ir rikiuojasi trečias, o „Celsio“ komanda dalijasi šeštą vietą su Mažeikių VIP ekipa, kuri yra aukščiau dėl geresnio įvarčių santykio.

Rezultatas:

Kauno „Inkaras“ – Kauno „Celsis“ 3:4 (1:1)
Įvarčiai: 3 min. A.Kšanavičius (0:1), 15 min. N.Mačiulis (1:1), 26 min. B.Olencevičius (1:2), 26 min. A.Šliuževičius (1:3), 33 min. T.Bučma (1:4), 36 min. A.Juozaitis (2:4), 39 min. A. Juozaitis (3:4).