Neįgaliesiems

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenei pristatytos Lietuvos futbolo galimybės

Lapkričio mėnesio pabaigoje į Kauno Dariaus ir Girėno stadioną buvo suburta Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenė.

Čia Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edgaras Stankevičius Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenei pristatė Lietuvos futbolo galimybes.

„Su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovybe nusprendėme, kad verta edukuoti verslą, supažindinti su mūsų vykdoma veikla ir tuo, kaip verslas gali padėti sportui, šiuo atveju – futbolui ir kaip futbolas gali prisidėti prie verslo plėtojimo, prekės ženklo sukūrimo ir žinomumo, bei kodėl verslui yra verta ateiti į futbolą.

Turėjome bendrą gyvą diskusiją ir edukaciją apie tai, kokius turime privalumus, su kokiais iššūkiais susiduriame kasdieninėje savo veikloje ir manau, kad tai pavyko perteikti“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Vaizdo reportažą iš susitikimo žiūrėti galite čia.

Su juo sutiko ir PPA rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

„Sportas ir verslas visada eina kartu. Aš visuomet sakau, kad sportas, kultūra – tai yra varomoji jėga, negalime užsidaryti tik versle. Sportas, menas veža, čia ir yra esmė.

Kiekviena įmonė nori garsinti savo prekės ženklus, žinomumą, o futbolas, kaip sporto šaka numeris vienas, visada turi didelę auditoriją. Kartais už nedideles pinigų sumas galima pasiekti didžiausią rezultatą – viešinti, garsinti ir tuo pačiu – gauti naudą verslui.

Vienas rėmėjas yra gerai, bet visada išlieka galimybė, kad jis staiga apsigalvos, o jei klubas turės po kelias dešimtis rėmėjų, tai vieno rėmėjo netekimas klubui turės mažą įtaką, bet tas klubas galės toliau gyvuoti ir tęsti savo veiklą“, – sakė jis.

Renginio dalyviams taip pat buvo pasiūlyta ekskursija po Dariaus ir Girėno stadioną, jo vidines patalpas.

Savo mintimis pasidalino ir PPA rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas – jo teigimu, svarbu į futbolą įtraukti ne tik dideles kompanijas, bet ir smulkųjį verslą.

„Vienas iš kelių Lietuvos futbolui patrauklių kelių judėti į priekį yra verslo bendruomenės įtraukimas ir aš manau, kad tai galima taikyti ir į finansines įstaigas bei organizacijas, vieno ar kito pobūdžio bankines ar draudimo, tai būtų idealu, bet lygiai taip pat ir smulkesnis verslas yra svarbu“, – akcentavo jis.

E. Stankevičius pridėjo dar ir tai, kad investavimas į futbolą gali atnešti naudos ir pačiam verslui, o ne tik atvirkščiai.

„Turime gerų sėkmės pavyzdžių apie tai, kaip vienas ar kitas prekės ženklas susitapatino su futbolu ir yra geriau atpažįstamas per futbolą nei tiesiogiai vykdant savo veiklą, tai ir buvo noras parodyti. Jau nekalbant apie tai, kad investavus į futbolą, tapus klubo ar akademijos akcininku, atsiranda galimybė iš to užsidirbti, būna vidiniai, tarptautiniai transferai ir perėjimai.

Norėjome pristatyti, kad tokios galimybės yra net ir Lietuvoje ir kad verslas atkreiptų dėmesį, pradėtų kad ir nuo vaikų lygmens ir pradėtų investuoti į futbolą“, – kalbėjo LFF vadovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS