Neįgaliesiems

Kauno raj. „Hegelmann“ – debiutinio Esporto A lygos sezono čempionai

Gegužės 6 d. įvyko Esporto A lygos finalai, kuriuose varžėsi stipriausiai keturi klubai: Kauno raj. „Hegelmann“ (Domas Burba), Telšių „Džiugas“ (Šarūnas Petkevičius), Vilniaus „Žalgiris“ (Paulius Janušonis) ir Marijampolės „Sūduva“ (Aironas Baniulis).

Pirmajame pusfinalyje Domas Burba nugalėjo Šarūną Petkevičių, serijoje iki dviejų pergalių laimėjęs 2-0.

Kitame pusfinalyje varžėsi Paulius Janušonis ir Aironas Baniulis, o ten triumfavo marijampolietis, nugalėjęs varžovą serijoje 2-0.

Finale susitiko „Hegelmann” ir „Sūduvai” ekipoms atstovaujantys žaidėjai. Po inirtingos kovos Domas Burba 2-1 laimėjo prieš Aironą Baniulį ir pasidabino pirmojo Esporto A lygos sezono auksu.

Finalininkai gavo kvietimą dalyvauti EA SPORTS FIFA 23 Global Series atkrintamųjų „PLAY-IN“ etape. Tai – vienas prestižiškiausių turnyrų esporto pasaulyje, kuriame varžosi stipriausi esporto ir futbolo klubai.

Apie Esporto A lygos finalus mintimis pasidalino ir LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius:

„Džiugu, kad finalinės kovos buvo atkaklios ir jose sulaukėme daug intriguojančių rungtynių. Pirmas sezonas tikrai nenuvylė ir jau pradedame dėliotis darbus kitam sezonui, kuriame tikimės dar didesnio dalyvių kiekio bei dėmesio iš žiūrovų pusės.“, – sakė E. Abromavičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS