Kauno rajono futbolininkai tapo pirmaisiais Hegelmann LFF taurės pusfinalio dalyviais

Antradienio vakarą Jonavoje vykusiose 2022 m. Hegelmann LFF taurės ketvirfinalio rungtynėse „Hegelmann“ futbolininkai antrajame kėlinyje pelnė du įvarčius ir, nugalėję „Jonavą“ 2:0 (2:0) žengė pusfinalio link.

Kauno rajono „Hegelmann“  futbolininkai sunkiai įsivažiavo šiame mače ir pirmajame kėlinyje turėjo nemažai darbo su atkakliais nusiteikusiais šeimininkais. 15-ąją susitikimo minutę po Hugo Figueredo pakelto kampinio pavojingai galva smūgiavo nigerietis Ibrahimas Olaosebikanas, bet kamuolys praskriejo virš „Jonavos“ komandos vartų.

Savo atsaką pirmojo kėlinio pabaigoje turėjo ir šeimininkai – po pakelto kampinio Nojaus Stankevičiaus galva smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia svečių vartų.

Po pertraukos Andriaus Skerlos vyrų persvara tapo didesnė ir atakos prie „Jonavos“ vartų suaktyvėjo. Kėlinio pradžioje pavojingus šūvius paleido serbas Lazaras Sajčićius ir Klaudijus Upstas.

64-ąją mačo minutę kauniečiai išsiveržė į priekį. Po dar vieno pakelto H. Figueredo kampinio kamuolys surado po keitimo išėjųsį Mantą Fridriką, o šis vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus, kuris dar prieš įskriedamas lietė vieno iš jonaviečio koją.

81 minutę rungtynės buvo sustabdytos dėl „Hegelmann“ ekipos gynėjo Luko Čerkausko patirtos traumos. Dvikovos su varžovu metu mėlynai baltų gynėjui buvo stipriai sumušė veidą ir jis prarado sąmonę. L. Čerkaukas buvo išvežtas į Kauno Klinikas, kur jam po keletos rentgeno tyrimų buvo diagnozuotas skruostikaulio lūžis. Žaidėjas naktį buvo išleistas gydytis į namus.

Rungtynes mėlynai balti pabaigė mažumoje, kadangi buvo išnaudoję visus leistinus keitimus. Visgi tai nesutrukdė A. Skerlos auklėtiniams pelnyti dar vieno įvarčio ir įtvirtinti pergalę. Per teisėjo pridėtą laiką prancūzas Salifas Cissé aikštės kairiajame kampe surengė solo reidą ir pasiuntė tiksliai kamuolį į varžovų vartų kamputį.

Po keletos akimirkų tas pats S. Cissé galėjo ir antrą kartą nubausti priešininkų vartų, bet iš dėkingos situacijos smūgiavo šalia vartų.

Dvikovą užbaigė „Jonavos“ pavojinga ataka, po kurios vartininkui Rodrigo Josviakiui teko gerokai paplušėti.