Neįgaliesiems

Kauno rajono lopšelyje-darželyje „Ąžuolėlis“ vyko vaikų futbolo treniruotės „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“

Rugpjūčio 19 dieną Kauno rajono Noreikiškių lopšelyje-darželyje „Ąžuolėlis“ vyko vaikų futbolo treniruotės-varžybos „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“.

Visi renginio dalyviai atliko mankštą – estafetes, kurių metu turėjo ne tik kuo greičiau ir vikriau įveikti kliūtis, bet ir kamuolį įmušti į vartus. Taiklūs įvarčiai vaikams teikė daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Po aktyvios mankštos mažieji futbolininkai atliko įvairias rungtis, kuriose pademonstravo kaip moka valdyti futbolo kamuolį.

Futbolo varžybose vaikai varžėsi žaisdami trys prieš tris su pirmo dydžio futbolo kamuoliu, kurį atkakliai stengėsi įmušti į priešininkų netradicinio dydžio vartus. Ugdymo įstaigos pedagogės puikiai atliko savo auklėtinių komandų trenerio vaidmenį. Džiaugsmas spindėjo ne tik vaikų, bet ugdytojų akyse, kai jų mažiesiems pavykdavo įmušti taiklų įvartį.

Renginį vaikams organizavo Kauno rajono Noreikiškių lopšelio-darželio „Ąžuolėlis“ direktorės pavaduotoja ugdymui Jurgita Bonkevičiūtė kartu su futbolo treneriu ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininku Martynu Karpavičiumi. Varžybose aktyviai talkino ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jūratė Gurkšnienė, Marija Martinionė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Reda Ančerienė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS