Neįgaliesiems

Kauno sporto halėje varžėsi futsal mėgėjai

Legendinė sporto halė paskutinį kartą šiais metais priėmė futsal (salės futbolas) mėgėjus. Prieš pat didžiąsias metų šventes net 19 komandų iš visos Lietuvos atvyko į Kauną pademonstruoti savo sugebėjimus.

Turnyro akimirkos

Į „Futsal Kalėdos 2018“ futbolo šventę atvyko komandos iš Vilniaus, Jurbarko, Kalvarijos, Elektrėnų, Šilutės, Kazlų Rūdos, Alytaus, Kaišiadorių, Panevėžio, Kybartų ir Kauno.

Nuo pat ankstyvo ryto futsal mėgėjų komandos rungtyniavo grupės varžybose, o po pietų aštuonios stipriausios komandos liko žaisti atkrintamąsias rungtynes. Po jų paaiškėjo, jog į turnyro pusfinalį pateko dvi Kauno komandos – „Smūgis“ ir „Freda“ bei Kybartų „Sveikatos“, ir Jurbarko „Imsrės“ futbolininkai.

Pusfinalio batalijose savo jėgą įrodė Kauno „Smūgis“ minimaliu rezultatu pranokęs kitąmet klubo 100-metį švęsiantį seniausią šales klubą – „Sveikatą“. Kitame pusfinalyje Jurbarko „Imsrė“ įtikinamai susitvarkė su Kauno „Fredos“ atstovais.

Mažajame finale triumfavo kybartiečiai rezultatu 1:0 įveikę „Fredą“ iš Kauno, o turnyro finale žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau futbolininkai juos palepino intriguojančia 6 metrų baudinių serija, kuri baigėsi jurbarkiečių triumfu.

Turnyro rezultatai

Komandas prizininkes ir geriausius žaidėjus apdovanojo sporto halės vadovas ir Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) viceprezidentas Giedrius Bielskus bei Lietuvos salės futbolo asociacijos (LSFA) atstovai – prezidentas Vidmantas Butkevičius ir direktorius Remigijus Daugėla.

Turnyrą organizavo S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras kartu su KAFF ir LSFA.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS