Neįgaliesiems

Kauno stadiono atidarymui – sporto vadybos apdovanojimas

Antradienio vakarą Vilniuje įvyko Lietuvos sporto vadybos apdovanojimų ceremonija.

Metų sporto renginiu tapo ilgai lauktas Dariaus ir Girėno stadiono atidarymas, vykęs spalio 16-ąją. Į Kaune vykusį renginį buvo išparduoti visi bilietai, o atidarymo ceremoniją vainikavo vyšnia ant torto tapusios LFF taurės finalo rungtynės tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipų.

„Buvo įspūdingi metai. Norime labai padėkoti Kauno miesto savivaldybei, kuri labai prisidėjo prie šio renginio įgyvendinimo. Smagu, kad mumis patikėjo, kai atėjome pas juos ir pasiūlėme su Dariaus ir Girėno stadiono atidarymo švente ir LFF taurės finalu uždaryti Lietuvos futbolo šimtmetį. Smagu, kad gavosi didžiulė šventė Lietuvos sporto bendruomenei – sakyčiau, netgi lietuviškas „Super bowl“ atitikmuo“, – sakė Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Šiemet Kaunas buvo ir Europos kultūros sostinė, todėl džiugu, kad šiemet kultūra ir sportas žengė kartu. Taip turėtų būti visada – juk sportas ir yra kultūra, o sportininkai – menininkai. Geriausias to pavyzdys – Dariaus ir Girėno stadiono atidarymas, kur kultūra ir sportas susivienijo, o tai sukūrė šventę visiems miestiečiams“, – pridėjo Kauno savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Tadas Vasiliauskas.

Su Dariaus ir Girėno stadiono atidarymo ceremonija varžėsi F2 vandens formulių pasaulio čempionatas Kupiškyje, legendinių Lietuvos krepšininkų Kšyštofo ir Darjušo Lavrinovičių karjeros pabaigos rungtynės „Broliai. Karjeros finalas“, Klaipėdoje vykęs paplūdimio tinklinio „Volleyball World Beach Pro Tour“ serijos turnyras ir ant Zoknių aerodromo kilimo-tūpimo tako vykdytas bėgimas „Runway Run‘22 Summer Edition“.

lsfs.lt informacija, A. Pliadžio nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS