Neįgaliesiems

Kauno ugdymo įstaigose vyko kamuolio žongliravimo konkursas

Vasario 28 dieną Kauno Prano Daunio ugdymo centre ir Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre įvyko du kamuolio žongliravimo konkurso „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ etapai, kuriuose dalyvavo moksleiviai, turintys autizmo spektro sutrikimą, ir moksleviai su sutrikusia klausa.

Įstaigų direktorė Raimonda Juknevičienė su entuziazmu ir aktyvumu pasitiko šio konkurso idėją, nes vaikų noras išbandyti save naujoje veikloje skatina pasitikėjimą ir džiaugsmą kiekviena nauja akimirka.

Su šypsenomis ir puikia nuotaika pasitiko gausus būrys mokytojų ir vaikų, kurie su dideliu noru laukė šio konkurso, todėl ne tik pasivaržė vieni su kitais, bet ir susipažino su kamuolio žongliravimo technika. Su dideliu entuziazmu vaikus įtraukusios pradinių klasių mokytojos Gintautė Sinkevičienė, Virginija Voznikienė, Birutė Balaišienė ir kitos šios įstaigos pedagogės ne tik stebėjo savo auklėtinių pasirodymus, bet ir nuolat padėjo patarimais jiems siekti geriausio rezultato.

„Džiaugiamės, kad į mūsų įstaigas atkeliavo šis konkursas ir vaikai išmėgino save naujoje rungtyje. Tai vaikams buvo naujas iššūkis, kuris paskatino aktyviai įsitraukti mūsų įstaigos moksleivius. Futbolas mums nėra dar pažįstamas žaidimas, tad kamuolio žongliravimas mus tapo puikiu išmėginimu susipažinti su šiuo žaidimu“, – pasakojo Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro mokytoja Virginija Voznikienė.

Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre geriausiai pasirodė Deimantė Navickaitė, Eva Jakaitė, Justė Naujokaitė.

Aktyvus ir motyvuojantis savo pozityvumu fizinio ugdymo mokytojas Juozas Davalga, įtraukęs moksleivius į konkursą, pasidžiaugė, kad Kauno Prano Daunio ugdymo centrui atstovaus  į finalą patekę Henrikas Bulovas ir Vytautas Ginkus.

Kamuolio žongliravimo konkurso finalas vyks gegužės 4 dieną Veiveriuose, prie legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto muziejaus.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS