Neįgaliesiems

„Kauno Žalgirį“ papildė Lietuvoje jau rungtyniavęs puolėjas iš Brazilijos

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas turi naują puolėją – praėjusio sezono A lygos bronzos medalių laimėtojai sukirto rankomis su Michaelu Thuique.

27-erių brazilas jau kurį laiką treniruojasi su „Kauno Žalgirio“ ekipa. Žaidėjui praėjus visas medicinines apžiūras jo sutartis su klubu įsigaliojo.

„Esu labai laimingas prisijungęs prie šios komandos, nes buvau puikiai priimtas. Ilgą laiką futbolo nesimėgavau taip, kaip juo mėgaujuosi Kaune. Klubo, komandos personalo ir žaidėjų filosofija yra tokia pati kaip ir mano, todėl viskas yra puiku. Esu pasiruošęs atiduoti visą save ir kartu siekti užsibrėžtų tikslų“, – prie komandos prisijungęs teigė M.Thuique.

Ekipos naujoku ir jo turimomis savybėmis džiaugėsi ir komandos vyr. treneris Rokas Garastas. Pasak jo, tokio tipo puolėjas puikiai tiks komandos stiliui.

„Michealas savo turima patirtimi ir kompetencijomis papildys komandos atakuojančią grandį. Tai yra žaidėjas, kuris puikiai tinka mūsų stiliuje, o savo techninėmis bei žaidybinėmis savybėmis prisidės prie mūsų žaidimo propagavimo siekiant pergalių“, – svarstė žalgiriečių vairininkas.

A lygos gerbėjams tvirtai sudėtas legionierius yra pažįstamas – 2018-aisiais jis rungtyniavo „Jonavos“ komandoje. Po sezono Jonavoje naujasis žalgirietis grįžo į gimtinę ir prisijungė prie San Paulo „Nacional“ ekipos, o praėjusį sezoną praleido Vilniaus „Riterių“ gretose.

Karjerą komandos naujokas pradėjo Brazilijoje, Gojanijos „Vila Nova” klube, o 2017 m. dar žaidė Portugalijoje, Famalikauno „Famalicao” komandoje.

zalgiris.lt informacija, L. Žemgulio nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS