Neįgaliesiems

„Kauno Žalgirio“ futbolininkas M. Pejičius: „Vis dar galime nuveikti gerų dalykų“

Praėjusiame sezone „Optibet A lygos“ bronzos medaliais džiaugęsis „Kauno Žalgiris“ blankiai pradėjo šių metų pirmenybes, tačiau dabar atsitiesia ir prie to prisideda Marko Pejičius.

Legionierius iš Kroatijos čempionato įžangoje buvo patyręs traumą ir nuo balandžio pabaigos įsibėgėjo. Jo sąskaitoje per 12 mačų – įvartis į Vilniaus „Žalgirio“ vartus bei 2 rezultatyvūs perdavimai.

Per savo profesionalo karjerą M. Pejičius žaidė gimtojoje Kroatijoje, Austrijoje bei Slovėnijoje, o jaunystėje futbolo pamokų gavo ir Italijoje. Vienas iš kroato atstovautų klubų – daug lietuviškų akcentų turintis Splito „Hajduk“.

„Bendravau su vienu žmogumi, jis manęs paklausė, ar norėčiau atvykti į Lietuvą. Paklausiau į kurį klubą, tada jis man pasakė, kad manimi domisi „Kauno Žalgiris“. Taip pat jis man pasakė, kad treneris norėtų su manimi pabendrauti.

Nežinojau, ar turėčiau atvykti, ar ne, galvojau apie kiekvieną pasiūlymą. Treneris man paskambino, kalbėjome kelis kartus, jis man pasakė, kodėl turėčiau atvykti ir kaip žaisime. Man tai skambėjo gerai, todėl nusprendžiau priimti pasiūlymą“, – pasakojo M. Pejičius.

„Savaitės interviu“ rubrikoje „Kauno Žalgirio“ legionierius iš Kroatijos pasidalino mintimis apie sunkesnę atkarpą Italijoje, žaidimą „Hajduk“ ekipoje bei ketinimą sugrįžti į Kroatijos pirmenybes.

alyga.lt informacija, zalgiris.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS