Neįgaliesiems

„Kauno Žalgirio“ gynėjas Sh. Martina: „Kauno Žalgirio“ žaidimo stilius panašus kaip Nyderlanduose“

Dėl „Optibet A lygos“ medalių ir šiame sezone kovojantis „Kauno Žalgiris“ šį tarpsezonį pasikvietė futbolininką, kuris atstovauja egzotinės šalies rinktinei.

26-erių gynėjas Shermaras Martina dėl patirtos traumos akistatoje su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa nerungtyniauja nuo balandžio mėnesio pabaigos ir dabar ruošiasi sugrįžimui į aikštę kitais metais. Kiurasao rinktinei atstovaujančiam Sh. Martinai gerą įspūdį paliko Kauno klubo žaidimo braižas.

„Žinutę iš „Kauno Žalgirio“ gavo mano agentas, netrukus po to, kai man tai pasakė, man parašė ir komandos treneris. Jis pasakė, kad mėgsta mane kaip žaidėją, matė kelias mano rungtynes. Jis manęs pasiteiravo, ar norėčiau atvykti į Kauną ir prisijungti prie komandos.

Aptarėme šį variantą su agentu, jis man pasakė, kad galime nuvykti apsižiūrėti ir jei tai bus tinkamas klubas – pasirašysime sutartį. Po to stebėjau komandos įrašus, man tikrai patiko, kaip ji žaidė, stilius panašus, kaip ir Nyderlanduose – daug žaidimo su kamuoliu ir man tai patinka, tad tai buvo viena iš priežasčių, kodėl atvykau“, – pasakojo „Kauno Žalgirio“ futbolininkas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje Sh. Martina taip pat papasakojo apie savo santykį su broliu dvyniu Shermaine’u bei žaidimą Kiurasao rinktinėje.

alyga.lt informacija, zalgiris.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS