Neįgaliesiems

„Kauno Žalgirio“ saugas D. Naah: „Kvietimas iš „Manchester City“ – viena geriausių akimirkų“

„Optibet A lygoje“ jau antrą sezoną rungtyniauja saugas iš Ganos – Divine’as Naah, kuris gina „Kauno Žalgirio“ garbę.

26-erių legionierius neužtruko įsitvirtinti komandos starto sudėtyje ir iš viso per 39 mačus yra įmušęs 6 įvarčius. Prieš atvykdamas į Lietuvą, D. Naah žaidė Maltos, Izraelio, Belgijos, Švedijos, Danijos, Nyderlandų ir Norvegijos ekipose, o taip pat priklausė „Manchester City“ klubui.

Anglijos grandui ganietis priklausė 2014–2018 metais, tačiau buvo skolinamas kitiems klubams. Visgi tą laikotarpį D. Naah prisimena tik pozityviai.

„Tai buvo viena geriausių mano gyvenimo akimirkų. Klube kelis kartus lankiausi dar būdamas jaunesnis, bet nemaniau, kad jie norės mane įsigyti. Tad toliau sunkiai dirbau ir sulaukiau progos pasirodyti didžiojoje scenoje ir jie mane įsigijo.

Taip, daugiausiai laiko buvau skolinamas kitoms komandoms, kas mane, kaip jauną žaidėją, šiek tiek erzino, nes visada nori būti su pagrindine komanda. Nors dažniausiai buvau skolinamas, tas laikas su pagrindine komanda buvo labai geras, nes gaudavau galimybę pasitreniruoti su geriausiais žaidėjais, matyti jų kokybę.

Tai yra dalykai, kuriuos pasiimi su savimi, supranti, kokį lygį turi pasiekti, kad galėtum būti tarp geriausių“, – teigė „Kauno Žalgirio“ saugas.

„Savaitės interviu“ rubrikoje D. Naah taip pat papasakojo apie karjeros įžangą Ganoje ir futbolo reikšmę šioje Afrikos šalyje bei savo asmeninius tikslus.

alyga.lt informacija, zalgiris.lt nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS