„Kauno Žalgiris“ ir „Vikingai“ pergalingai užbaigė reguliarųjį Futsal A lygos sezoną

Šį penktadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo 17-ojo turo kovos ir kai kurios komandos sužaidė paskutines reguliaraus sezono rungtynes. Tos komandos – tai „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“, kurie pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną ir jau ramiai laukia atkrintamojo etapo kovų.

Šalies čempionas „Kauno Žalgiris“ penktadienį Vilniuje susitiko su „TurboTransfers“ ir juos nugalėjo rezultatu 7:4.

Tiesa, „TurboTransfers“ ekipai pirmai pavyko įmušti įvartį, kai antrą minutę tai padarė Lukas Tatarūnas, bet po to sekė puiki Kauno komandos atkarpa.

Tomo Bučmos dublis ir tikslūs Maksymo Avetysiano, Deivido Reimario bei Bruninho smūgiai svečiams suteikė keturių įvarčių persvarą.

Prieš pat pertrauką „TurboTransfers“ vartininkas Marius Šalkauskas sušvelnino rezultatą, o antrojo kėlinio pradžioje Mantas Makutunovičius realizavo paskirtą baudinį, tad šeimininkai priartėjo prie varžovų per du įvarčius.

Tačiau galutinai intrigos „TurboTransfers“ nesugrąžino. Ir nors M.Makutunovičius įmušė dar vieną įvartį, bet „Kauno Žalgirio“ ekipoje dar neįpusėjus kėliniui tiksliai smūgiavo Bolo ir T. Bučma.

Per likusias dešimt minučių komandos daugiau nepasižymėjo, tad „Kauno Žalgiris“ iškovojo aštuonuoliktą pergalę iš tiek pat galimų ir finišavo pirmoje reguliaraus sezono vietoje.

Tuo metu šeštadienį reguliarųjį sezoną užbaigė Jonavos „Vikingai“, kurie Šiauliuose 4:1 palaužė septyniese susirinkusius FK „Saulės krašto“ futbolininkus.

Šiose rungtynėse pirmojo įvarčio laukti reikėjo beveik visą kėlinį. Jį 17 minutę pelnė „Saulės krašto“ žaidėjas Edvinas Jasaitis, bet jau po minutės rezultatą išlygino Genaras Samsonikas.

Antrajame kėlinyje jau trumpiau reikėjo laukti pirmojo tikslaus smūgio. Šįkart tai 27 minutę padarė „Vikingai“, o tiksliau – Viktoras Kravtsovas. Šis ukrainietis artėjant rungtynių pabaigai įtvirtino savo komandos pergalę, o prieš tai dar spėjo pasižymėti Jonas Ulberkis.

„Vikingai“ per aštuoniolika rungtynių surinko 35 taškus ir reguliariajame sezone užėmė trečią vietą.

Rezultatai:

„TurboTransfers“ 4:7 „Kauno Žalgiris“

2’ [1:0] Lukas Tatarūnas

4’ [1:1] Maksym Avetysian

7’ [1:2] Deividas Reimaris

14’ [1:3] Tomas Bučma

16’ [1:4] Bruninho

19’ [1:5] Tomas Bučma

20’ [2:5] Marius Šalkauskas

25’ [3:5] Mantas Makutunovičius (iš 6 m.b.)

26’ [3:6] Bolo

27’ [4:6] Mantas Makutunovičius

30’ [4:7] Tomas Bučma

FK „Saulės kraštas“ 1:4 Jonavos „Vikingai“

17’ [1:0] Edvinas Jasaitis

18’ [1:1] Genaras Samsonik

27’ [1:2] Viktor Kravtsov

29’ [1:3] Jonas Ulberkis

35’ [1:4] Viktor Kravtsov