„Kauno Žalgiris“ įspūdingu būdu užsitikrino pirmą vietą reguliariajame sezone

Lietuvos Futsal A lygoje šeštadienį prasidėjo 14-asis turas ir buvo sužaistos trejos rungtynės. Viename iš mačų „Kauno Žalgiris“ pasiekė rekordinę sezono pergalę – jie net 17:2 sutriuškino Alytaus „Dainavą“ ir taip užsitikrino pirmąją vietą reguliaraus sezono etape.

„Kauno Žalgiris“ nieko nelaukė ir įvarčius pradėjo mušti nuo pirmųjų minučių. Per pirmą kėlinį Kauno ekipa pasižymėjo septynis kartus, iš kurių net tris kartus tai padarė Bruninho, o po kartą tiksliai smūgiavo Lukas Sendžikas, Ismaelis De Oliveira ir Arthuras. Dar vieną kartą kamuolį į savo vartus pasiuntė Giedrius Štreimikis. Tuo metu „Dainavos“ klube vieną įvartį pelnė Vytautas Lukša.

Po tokio pirmojo kėlinio rezultato „Dainava“ antrajame kėlinyje jau buvo nuleidusi rankas, o „Kauno Žalgiris“ tęsė savo puikų žaidimą ir įmušė dar net dešimt įvarčių.

Kitoje aikštės pusėje „Dainavai“ dar vieną garbės įvartį pridėjo Titas Vitukynas, kuris prieš rungtynių pabaigą dar užsidirbo dvi geltonas korteles ir aikštelę turėjo palikti anksčiau laiko.

Kitose rungtynėse SFK „Panevėžys“ taip pat neturėjo daug vargo ir net 7:1 nugalėjo Gargždų „Pramogas“. Antroje vietoje esantys panevėžiečiai per pirmąją mačo dalį pasižymėjo tris kartus, o varžovams tai padaryti leido tik kartą.

Antrajame kėlinyje „Pramogos“ įvarčio jau neįmušė, o „Panevėžys“ savo persvarą įrodė, pasižymėdami dar keturis kartus.

Trečiose vakaro rungtynėse trečiąją sezono pergalę iškovojo Vilniaus „TurboTransfers“ klubas, kuris Vilniuje 4:3 palaužė FK „Saulės kraštą“.

Pirmajame kėlinyje kova buvo permaininga. Nors „TurboTransfers“ pelnė greitą įvartį, „Saulės kraštas“ dar greičiau persvėrė rezultatą savo naudai.

Visgi, iki pertraukos „TurboTransfers“ pelnė dar du įvarčius ir jau patys atsidūrė pirmaujančiųjų vaidmenyje. Komandai į jį patekti padėjo Mantas Makutunovičius ir Aivaras Meškinis.

Antrajame kėlinyje M.Makutunovičius gan greitai pelnė dar vieną įvartį, o dviejų įvarčių persvarą įgavę aikštės šeimininkai pradėjo ją saugoti.

Persvaros gynyba veikė gerai, kadangi „Saulės kraštas“ tik 38 minutę sugebėjo sušvelninti rezultatą, bet jo išlyginti taip ir nesugebėjo.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris” 17:2 Alytaus „Dainava“

1’ [1:0] Bruninho

6’ [2:0] Lukas Sendžikas

9’ [3:0] Bruninho

9’ [4:0] Giedrius Štreimikis (į savo vartus)

14’ [5:0] Ismael De Oliveira Candido

14’ [5:1] Vytautas Lukša

15’ [6:1] Bruninho

17’ [7:1] Arthur

21’ [8:1] Arthur

24’ [9:1] Murillo Matheus Dias Oliveira

26’ [10:1] Justinas Zagurskas

26’ [11:1] Arthur

28’ [12:1] Deividas Reimaris

30’ [13:1] Andrius Kaulinis

30’ [14:1] Andrius Kaulinis

34’ [15:1] Murillo Matheus Dias Oliveira

35’ [15:2] Titas Vitukynas

36’ [16:2] Justinas Zagurskas

38’ [17:2] Andrius Kaulinis

38’ Titas Vitukynas („Dainava“) – raudona kortelė

SFK „Panevėžys“ 7:1 Gargždų „Pramogos“

6’ [1:0] Edvardas Tamulevičius

12’ [2:0] Edgaras Baranauskas

15’ [3:0] Mantas Adomėnas

15’ [3:1] Tomas Tamošauskas

26’ [4:1] Edgaras Baranauskas

33’ [5:1] Mantas Adomėnas

34’ [6:1] Edgaras Baranauskas

36’ [7:1] Arnas Laurenčikas

„TurboTransfers“ 4:3 „Saulės kraštas“

7’ [1:0] Lukas Tatarūnas

8’ [1:1] Darius Jankauskas

11’ [1:2] Igors Kozlovs

14’ [2:2] Mantas Makutunovičius

20’ [3:2] Aivaras Meškinis

25‘ [4:2] Mantas Makutunovičius

38‘ [4:3] Kildras Kavaliukas